, Android Newsy Play Samsung Smartfony Telefony

Play: Samsung Wave III oraz inne modele w niższych cenach

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Laskadio

  #nns

  Nie zmienia to faktu że 90% ludzi bierze jednak telefon od operatora. Jeśli Play chce sprzedawać oferty bez telefonu to niech zacznie to robić na szeroką skalę. To co robią teraz z cenami telefonów a przede wszystkim z ich terminem wprowadzania i promowania w ofercie to jest strzał w stopę ze shotguna. Za szybko ich marketingowcy uwierzyli w to, że klient będzie tak wierny jak np. nasi Rodzice, którzy od zarania dziejów mają Plusa czy tam Idea 😀 . Szkoda bo jeszcze rok temu kto chciał w miarę dobry telefon w średnim abonamencie to poza Play nie ma czego szukać.

 • bazin1

  Jak to ma być obniżka cen, to ja jestem święty. Stare modele telefonów, a ceny z kosmosu! Play-owi już dziękujemy!

 • nns

  #Laskadio
  Bo operator nie jest od sprzedaży telefonów. Im to lotto czy ktoś weźmie telefon czy nie bo i tak wliczają go w koszty umowy. Dużo bardziej opłacalne jest umowa bez telefonu i kupno takiego urządzenia jakie się chce. Nie licząc tego ,że nie mamy wtedy brandingu, co jest kolejnym plusem.

 • Laskadio

  Haha, no niezła ta promocja 😀 na prawie 2 letniego Galaxy Ace bez pamięci wewnętrznej, z 278 MB RAMu i ARMv6… gdzie u każdego operatora w ofertach promocyjnych jest Ace 2, One V czy choćby Xperia J 😀 . O Gio nawet nie wspominam bo lepszy i nowszy od niego Galaxy Mini 2 który jest w Mix Plusie za 1 zł przy 30 zł doładowaniu a tu 259zł :-D.

  Play od jakiegoś czasu leci na opinii, że ma najlepsze oferty itd. Wydaje mi się, że szybko zdobyli rynek i w tej chwili uwierzyli, że ta baza klientów, która do nich przeszła będzie już stabilna. Według mnie to udało im się zdobyć tą aktywną część klientów, którzy na bieżąco sprawdzają oferty i biorą najlepszą możliwą. Jak dalej będą wciskać starocie po tych cenach to tak szybko jak się przywitali z nowymi klientami również szybko się z nimi pożegnają.

  PS. Moja dziewczyna dostała z Orange HTC One V za 59 zł przy abonamencie za 59 zł i 3 mc gratis za przejście z Play. W Play do wyboru miała starocie Ace za 200 zł 😀 .

  • Kowalik

   Naprawdę masz dziewczynę?


reklama