, Akcesoria Dignity Testy

Test wzmacniacza sieci 3G Dignity miniWCDMA

Dignity miniWCDMA / fot. Dignity

Dignity miniWCDMA / fot. Dignity

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • sebix

  Prowadzę małe call center w formacie outsourcingu. Zajmuję się sprzedażą wielu produktów jednocześnie. Mieliśmy problem z przerywaniem rozmów telefonicznych, traciłem non stop zasięg. Kłopot rozwiązał się po kontakcie z signaflex.pl. Wzmacniacz zagwarantował pełny zasięg i to we wszystkich telefonach biurowych. Pomoc techniczna odpowiedziała na zgłoszenie bardzo szybko, do tego w sobotę, bo tylko wtedy miałem czas skontaktować się w sprawie.

 • Mario80

  Czy kupujac wzmacniacz na na 900MHz tez uzyskam polaczenie 3G i szybkosc internetu jw., czy tylko max 64kB/sek.
  Ile mozna max wyciagnac na wzmacniaczu 3G w pasmie 2100??

 • Adam

  Uwaga dotycząca używania wzmacniaczy kom.: od 13 marca 2012 roku, bez pozwolenia radiowego mogą być używane tylko urządzenia zainstalowane przez przedsiębiorcę telekomunikacyjnego posiadającego ogólnopolską rezerwację częstotliwości wykorzystywanych do świadczenia usług za pomocą stacji bazowych. Rozporządzenie Ministra Infrastruktury (Dz. U. nr 188 poz.1122).

 • Korektor :)

  Biorąc pod uwagę pasmo ze zrzutu, to GSM raczej nie miało co wzmacniać, jak już to DCS, które i tak ma marny zasięg. To typowy wzmacniacz 3G (WCDMA, nawet producent tak twierdzi 🙂 ) i prosiłbym autora o korektę artykułu – większość użytkowników GSM korzysta z pasma 900MHz i dla nich ta recenzja to niestety, ale wprowadzenie w błąd.

  • http://www.gsmmaniak.pl/ maniaKrzychu

   Proszę bardzo. Mój błąd.

 • Daniel

  Fajnie że takie rzeczy tańsze robią za tyle to mogę za jakiś czas kupić do domu 🙂 ,zamontuje w moim pokoju bo tam mam najsłabszy zasięg 😛

 • frufru

  taki to by się przydał całej mojej rodzinie mieszkającej pod granicą z Ukrainą. ile razy ich odwiedzam mam nieczynną komórkę albo możliwość dzwonienia poprzez operatorów ze wschodu..

 • Belial

  2-3 dBm to niby nieznacza zmiana ? to jest skok mocy sygnalu x2 ( w mW )….no ale ok…moze to dla kogos nieznacza zmiana 🙂


reklama