, Android Newsy Nokia Play Telefony

Nokia Lumia 920 w ofercie Play

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • CHYTRY

  O to trzeba się zapytać dokładnie. Ale mi przedstawiono ofertę i powiedziano że przez pół roku płacą oni.
  A zrobić to należy tak dzwonimy na 510 100 100 infolinia łączymy się z konsultantem przed połączeniem proszą o wprowadzenie swojego numeru telefonu, więc proszę to zrobić i się nie bać.
  Po połączeniu trzeba przyrżnąć głupa, że dzwoniono do Ciebie wczoraj z Orange z taką ciekawą ofertą, a Ty się wahałeś i mieli Ci ponownie oddzwonić ale tego nie zrobili.
  Dlatego Ty dzwonisz i pytasz czy możesz przenieść swój numer na warunkach, które opisałem wcześniej..
  Wtedy dopytasz o szczegóły i sam stwierdzisz czy Ci się opłaca czy nie.

 • mj

  a jesli mam tylko 3 miesiace do konca swojej umowy w PLAY, to ORANGE bedzie placic tylko przez 3 miesiace za mnie…? czy przez 3 miesiace az do konca umowy w PLAY + dostane 3 pierwsze miesiace za darmo jak juz do nich przejde…? Jak można sprawdzić jakie są te TELEFONICZNE oferty w Orange? Bo moze cos z mimo wszystko lekko mniejszym abonamentem by mi pasowało a niewiem ze daja niezla oferte.. 😀

 • CHYTRY

  Na dzień dzisiejszy najlepsza ofertę z tym telefonem (Lumia920) ma sieć ORANGE.
  I mało kto wie, ale Orange dzięki ofercie (przeniesienia numeru) , której nie znajdziecie w necie i na ich stronach tylko dzwoniąc do nich (a dlaczego? powinni o tym krzyczeć!)
  ..Chodzi o to, że przenosząc numer z jakiejkolwiek sieci do nich można to zrobić na UWAGA! > 6miesięcy przed zakończeniem waszej umowy z dotychczasowym operatorem i dostaniecie na te 6 miesięcy zastępczą kartę sim z zastępczym numerem, który zostanie podmieniony na właściwy numer zaraz gdy wasza stara umowa wygaśnie i będzie można przenieść już numer.
  A TERAZ MERITUM CAŁEJ PROMOCJI… TE 6 pierwszych MIESIĘCY RACHUNKI PŁACI ORANGE CO OZNACZA ŻE MACIE 6 MIESIĘCY ZA DARMO PRZY KAŻDYM ABONAMENCIE i umowa liczy się od pierwszego miesiąca, czyli opłacacie tylko 18miesięcy z 24 miesięcznej umowy!!!!!!!!!!!
  Więc wziąłem LUMIE 920 przy abonamencie ( gdzie mam 2,5gb i darmo do wszystkich w kraju) za 159 zł i telefon kosztuje mnie złotówkę, no i teraz liczymy 159zł x 18miesięcy = 2862zł!!!!!!! a ile kosztuje sam telefon w normalnej sprzedaży??? no i właśnie nikt na dzień dzisiejszy nie pobije tej oferty. KORZYSTAJCIE póki jest!
  Moim zdaniem ORANGE strzeliło sobie w kolano tą ofertą ale ja chętnie to wykorzystam 😉

 • mj

  Wiadomo cos o lumii 820 albo htc 8s w play..? Kiedy mozna sie spodziewac?

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Na chwilę obecną nie podają takich informacji


reklama