, Apple Pozostali Telefony

Właściciele iPhone 3GS zadowoleni z zakupu, Palm pre – nie


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Rafik

  Ja z iPhone jestem bardzo zadowolony wkoncu znalazłem idealny tel dla siebie:-) miałem mnóstwo fonow przewaznie z wyzszej polki(czyt. maniak) kończąc na touch pro i htc hd i od iPhone 3G mam cały czas to cacko które z każdym dniem mnie zaskakuje(oczywiście jailbreak to podstawa) system os ma potężny nieograniczony potencjał! Ostatnia moja zmiana tele była w dniu premiery UK na 3GS i jest jeszcze lepiej a dopelnieniem mojego szczescia jest wkoncu rewelacyjnie działająca nawigacja której używam na codzień wiec bardzo dla mnie niezbedna możliwość. Dla posiadaczy ipka polecam navigona ale także do wyboru mamy sygic, iGo, Navigon, coPilot i ostatnio dostępny w AppStore znalazł się Tomtom:-)))

  Do autora jak jesteś z okolicy kraka to mogę dać ci możliwość obejrzenia ipka na żywo może troszkę się przekonasz:-)))

 • http://www.komorkomaniak.pl Mateusz

  @egoist
  Czekałem na taki komentarz. Nie, nie był robiony na niczyje zlecenie. Ani Apple, ani Nokia, ani np. HTC nie płacą nam za pisanie. Sami dobieramy tematy, piszemy o tym co według nas jest interesujące i godne przekazania.

  Co do tych wyników, to weź pod uwagę, że iPhone’y kupują za ciężkie pieniądze osoby zakochane w produktach Apple’a. Jak wydasz dość dużo, to potem ciężko się przyznać, że nie jesteś zadowolony z telefonu, który kupiłeś. Podobnie z drogimi zabawkami innych firm.

  Podobnie jest obecnie z telefonami Nokii. Mimo iż nie są zachwycające, osoby, które je kupują twierdzą, że są świetne i HTC czy Samsungi się nie umywają. A jedyny argument w rozmowie, to to, że on ma Nokię i musi być świetna. Co nie do końca jest prawdą, gdyż firma w moich oczach obecnie jest w tyle za innymi producentami i nawet N97 nie zachwyca.

  Co do samego iPhone’a to wciąż mnie nie przekonuje. Palma Pre nie miałem jeszcze okazji testować i pewnie nie będę miał jeszcze długo tej możliwości. A szkoda, bo jestem bardzo ciekaw tego telefonu.

 • egoist

  Robione na zlecenie apple ??


reklama