, Android Google Gry i aplikacje Smartfony

Galaxy Nexus: zamieszania z aktualizacją ciąg dalszy


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • user

  po 4.1.1 ktore prezentowalo sie w miare dobrze, a przynajmniej w miare stabilne, 4.2 to jakas kpina i rozczarowanie. Wczoraj zaktualizowalem przez ota do 4.2 i zaluje.

 • Zbynio

  ja z niecierpliwością czekam na update dla yakju, ale widać że zamiast nexusa trzeba było wybrać inny telefon. Kupując Nexusa miałem nadzieję na jak najszybszy update zaraz po prezentacji
  pozdro

 • Popkorn

  Po pierwsze yakju nie jest dedykowane dla Europy, to wersja GSM/HSPA. Po drugie powyższy tekst to zbiór domysłów na podstawie xda, gdzie poświecono 48 stron narzekań na brak update’u w jedym wątku i 22 kolejne strony postów w drugim. Po trzecie gsmManiak w poprzednim newsie pisał o 24 godzinach do update’u, która to informacja była wyssaną z palca nadinterpretacją, bo żadne źródło jej nie potwierdziło – z Google na czele.

 • tomix

  szkoda,dlatego wlasnie postanowilem odpoczac od nexusa i androida,przy aktualizacji”zawsze cos,zawsze ktos,oj tam oj tam” bledy,latki itp,pozatym za duzo tych plastic fonow…………coraz wiekszych gabarytow niezbyt fajnych w obsludze na codzien…….


reklama