PKO BP wydało wiadomość do milionów klientów. Wkrótce pojawią się nieprzyjemności, które dotkną konkretną grupę użytkowników. Wiadomo, że pojawią się spore kłopoty z dostępem do serwisów internetowych banku.
Posiadanie konta bankowego w większości przypadków wiąże się z szeregiem korzyści i ułatwień. Niestety od czasu do czasu pojawiają się również nieprzyjemności, które często przybierają krótką, regularną formę pod postacią rozmaitych przerw technicznych.
Zgadza się, bank zapowiedział prace serwisowe, które ruszą wkrótce. W efekcie część funkcji przestanie działać.
PKO BP zapowiada prace techniczne
Fot. PKO BP
Problemy pojawią się w niedzielę i potrwają do poniedziałku, w godzinach 22:00 do 2:00. Wiadomo, że bank będzie pracował nad rozwojem serwisów internetowych, by usunąć błędy i popracować nad aktualizacjami. Wszystko po to, by zwiększyć komfort i bezpieczeństwo klientów.
Wiadomo, że 15-16 lutego mogą wystąpić problemy z najpopularniejszymi serwisami internetowymi, zaczynając od iPKO, a kończąc na iPKO Biznes. Jeśli ktoś planował w tym czasie wykonać przelew lub dokonać innych płatności online może się zdziwić. Istnieje szansa, że ów opcje nie będą dostępne.
Są też dobre wiadomości…
fot. PKO BP
Pierwszą z nich jest to, że płatności kartą mają działać bez zakłóceń. W sklepach stacjonarnych więc raczej nieprzyjemności nikt nie doświadczy. Ponadto warto wspomnieć o tym, że późna godzina prac serwisowych ma ograniczyć dyskomfort – w końcu w tak późnych porach z funkcji korzysta tylko część klientów, a nie wszyscy.
Bank radzi, żeby opłaty ważnych transakcji wykonać poza czasem trwania prac technicznych. Można to zrobić, chociażby teraz lub niedługo po ich zakończeniu. Do wystartowania przerwy zostało jeszcze trochę czasu, można więc śmiało opracować plan działania.
Źródło: PKO BP
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.






