, Android Bada iOS Microsoft Newsy Symbian Windows Phone

Windows Phone nadal na szarym końcu. Będzie lepiej?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • iPit

  Tezert to wymien te 4 razy lepsze podzespoly? Bo jak na razie to prawie kazdy nowy smarfon ma wszystko na jedno kopyto. A Ty widzisz 4x lepsze to co on tam ma procek z intela ? Grafike z nvidii 5gb ramu pamiec 240gb co jeszcze. ?

 • http://www.facebook.com/jarek.przybyszewski Jarek Przybyszewski

  czekam na Samsung ativ s zobaczymy jaka bedzie cena – bo to taki s3 z wp8

 • linek

  Fala fanów, którzy kupują WP czym prędzej długo jeszcze nie potrwa, potem dojdą tylko ci, co się przekonają..
  Wile nie mają, a będzie niewiele lepiej, to ma być super system?? Widać wiele osób się z tym zgadza…. 😀

 • Tirinti

  Windows Mobile/Phone to system dla elity a tej jak wiadomo jest mało.
  Śmiecioid to system dla plebsu, a tego jak wiadomo jest dużo.

  • linek

   Tu nie chodzi o poziom społeczny, a bardziej o oczekiwania i wymagania. Niewiele osób nie korzysta z BT, czy USB, niewiele też dało się nabrać na reklamy(to dobrze :D). WP może jest droższy, a p iPku to lepiej nie gadać! Ale, co one dają za ta cenę?! Lumia? Za 1, a nie 2 tysie mamy coś na Andku, co jest lepsze we wszystkim – Xperia P! Coś od HTC?? 8S „prawie” bez RAM’u, a 8X nie ma MicroSD(chmura jest gorsza i o niej nie gadać, bo nie każdy ma neta wszędzie, nawet na Saharze), co tyczy się też 920’tki. Inni producenci nie wdepli w to ….
   72% woli robić to, co im się jawnie chce i podoba, a nie zamykać się w złotej klatce, o ogromnej cenie i mega ograniczeniach, co byś wybrał(a)?

  • Tezert

   Gardzę takimi ludźmi jak Ty, znam wielu fanboyów Appla i androida ale nikt nigdy nie stwierdził, że inny system jest dla plebsu, wiele było stwierdzeń że ten system jest beznadziejny a ten brzydki itp. ale nikt nie obrażał posiadacza tylko ze względu na OS. Czy taki HTC Droid DNA jest dla plebsu ? parametry 4x lepsze niż lumie a cena podobna (znając HTC cena międzynarodowej wersji oscylować będzie w granicach 2-2,5k zł), podział na klasy społeczne już dawno został zniesiony (nie licząc oczywiście kast), tylko ludzie głupi przypisują siebie do lepszej grupy od innych. Gratuluje inteligencji… Wiem że takie wywody na forach są bezcelowe, ale po prostu nie mogę znieść nieuzasadnionego hate’u. 😀

 • jh82pl

  WP8 to bardzo dobry system, który potrzebuje czasu i może jeszcze paru nowych producentów urządzeń mobilnych 😉

 • wrobel

  Niby tak ale święta to bardzo dobry okres także dla Androida i iOS. Kibicuję tej platformie bo mnie po prostu urzekła. Nie jest idealna ale to tak jak z dzieckiem. Czasami denerwuje ale i tak się je kocha. Wszak kiedyś wyrośnie ze „złych przyzwyczajeń” ;).

  Zbieram teraz na jakiś nowy model z WP8, ale chcę się wstrzymać przez pierwsze miesiące „szalonych” cen. Te po nowym roku powinny spaść.

  No nic, pozostaje trzymać kciuki 🙂

 • http://www.gsmManiaK.pl/ Krzysztof Swoboda

  po świętach mają szansę nieco poprawić notowania, poczekajmy, WP8 to ciekawa alternatywa 😉

  • http://www.gsmManiaK.pl Maciej Sikorski

   Wiesz Krzysztofie, że ich problem polega na tym, iż co kilka miesięcy powtarza się, że potrzeba jeszcze trochę czasu i wszystko ruszy z kopyta. Ale jakoś zmian nie widać 😉


reklama