, Android Tablety Telefony

Dla kogo Google Nexus, czyli „Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?”

Nexusy / fot. Google

Nexusy / fot. Google

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Tezert

  „Nigdy nie otrzymał aktualizacji do 4.0 Ice Cream Sandwich, z racji swego zbyt słabego GPU (Adreno 200)” to chyba trochę kłamstwo, HTC Desire C również działa na Adreno 200 i radzi sobie z ICS.

  • http://www.gsmmaniak.pl/ maniaKrzychu

   Nie jest to kłamstwo, a jedynie niedopowiedzenie. Hugo Barra, dyrektor działu Android w Google – oświadczył, że hardware Nexus One jest zbyt słaby, wymieniając m. in. GPU – jako przykład. W rzeczywistości Adreno 200 nie stanowi przeszkody w działaniu ICS’a. Nie dziwię się jednak, że zrozumiałeś to zdanie opacznie.

 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  Akurat ja bardzo często w swoim Galaxy S podmieniam baterię np podczas spaceru z psem gdy nie mam dostpu do innego źróda zasilania. Poza tym atwy dostęp do wymiennej baterii pozwala na uratowanie telefonu podczas przypadkowego zamoczenia o czym się osobicie przekonałem gdy wpadła mi do kubła z wodą Omnia I900. Dostęp do baterii podnosi praktyczność urządzenia. A brak radia FM to też kiepski pomysł gdyż ja bardzo często słucham radia podczas spacerów z psem. Umila mi wtedy czas.

 • zza miedzy

  Ja i tak baterii nigdy w telefonach nie wymienialem, a wyciagalem ja tylko po to zeby zmienic karte sim 😉
  Brak radia FM to oszczednosci..czasami by sie sprzydało, ale jednak rzadko je uzywam.
  Samsung ma swietna serie Galaxy..ale ten Amoled mi ani troche nie podchodzi :/ Wykonaniem tez nie grzeszy.
  Nexus4 to kuszaca opcja, ale ciezko go dostac

 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  Przepraszam błąd chodziło mi nie o braki systemowe a hardwarowe gdyż radio FM należy do hardware a nie systemu. To samo tyczy się wymienności i dostępu do baterii w Nexusie od LG.

 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  Cena Nexuaa nie jest dla mnoe problemem ale problemem są ich braki systemowe jak np brak radia FM czy brak wymiennej baterii w najnowszym Nexuaie od LG. Poza tym okrojone nagrywanie video w Nexusie S od Samsunga. Też nie jest mi zbytnio na rękę. Mimo swojej sympatii dla Androida pozostanę wierny Samsungowi i jego rodzinie Galaxy S/Note z full wyposażeniem.


reklama