, HTC Testy

Bestia biurowo-internetowa z GPS-em – HTC Touch Cruise (wideorecenzja)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://galaxsylive tomek ziobro

  ale badziew!

 • http://galaxsylive tomek ziobro

  Exstra htc ale ma zły aparat. Wszystko się rozmazuje. To tylko 3.0 megapikseli

 • http://galaxsylive tomek ziobro

  To najlepszy fon na ziemi. Dostałem go od taty. Byłem bardzo zadowolony.

 • Polaris

  Mam ten telefon od ponad 2 lat, uzywam bez jakiegokolwiek pokrowca, w kieszeni z kluczami itp. kilka razy grzebnął o ziemie aż bateria wyleciała i działa nadal. Generalnie wygląda lepiej niż nokia 6130 po pół roku takiego samego używania, jest naprawdę mocny. Zdjęcia robi takie sobie, szczególnie gdy jest mało światła, w dzień na dworze są naprawdę przyzwoite. Dzięki aplikacji audioboster ze słuchawek wyciska ostatnie soki, że często nokie muzyczne to tania tandeta porównując odsłuch. Wyświetlacz jest nieco zbyt mało czuły, telefon natomiast nieco powolny i często się długo zastanawia szczególnie gdy jakieś aplikacje zajmują mu pamięć. Z ciekawych objawów to brak odsłuchu rozmówcy podczas rozmowy (gdy wcześniej uruchomione było dużo aplikacji i nawet mogły zostać zamknięte) konieczny reset. Po pracy z automapą ma problem z wyłaczaniem podświetlenia – przejściem do czuwania – konieczne ustawianie na nowo. Na + długi czas czuwania nawet gdy zostawiam cały czas włączony bluetooth. U mnie się sprawdza dzięki kalendarzowi oraz @.

 • _

  HTC P3650 Polaris = Touch Cruise jest bezpośrednim następcą P3600 Trinity a nie P3300 Artemis. Do tego ostatniego jest tylko podobny z wyglądu. Gwoli wyjaśnienia.

 • http://www.magazyn.pl Paweł

  bo nie słuchałeś uważnie:)

 • Narwik

  rety, gdy już ktoś kto tak semplemii przez zęby niczym nasz prezydent, przy obróbce wideo należałoby zrezygnować z podkładu dźwiękowego, bo to całe mruczenie redaktora skutecznie zagłuszane jest przez muzykę. Nic z tego nie zrozumiałem.

 • Elvis

  Wygląda ciekawie, ale nie mogę się doczekać Diamond, moim zdaniem bije Iphona na głowę,


reklama