, Android HTC Newsy Telefony

HTC Droid DNA – data premiery, cena, pierwsze oficjalne video

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • dizaier@gmail.com

  Przestancie gadac glupoty ze to HTC lipne itp . Jestem posiadaczem DNA , zaraz po premierze w usa se zakupilem go i przywiozlem do Polski . Swietny telefon i tyle:) Nie trzymaliscie w reku nie urzytkujecie go to co mozecie wiedziec ? Z paramterow ? he 🙂

  Pozdro

 • Aron

  Niestety HTC, nie wyciąga wniosków ze swoich porażek. Urządzenie multimedialne bez karty pamięci? Gdzie instalować aplikacje zewnętrzne, które są istotą Androida? A gdzie przechowywać ulubione pliki? Ma bardzo mocny procesor, tylko zegar takowany nieco niżej niż w SAMSUNGU Note2, a już widzę oczami wyobraźni jego szybkość działania, każdy HTC po zainstalowaniu kilku aplikacji, potwornie muli. Bateria w nowym HTC, również nie zachwyca. NOTE2, posiada znacznie większy akumulator, a należy pamiętać o jego nowatorskiej, energooszczędnej budowie ekranu (modyfikowany RGB). Full HD, nie robi na mnie żadnego wrażenia i tak na wyświetlaczu 5 calowym tego nie widać, a przecież to jest tylko LCD, więc będzie dawało efekt Super Amoleda o rozdzielczości …VGA. Full HD robi natomiast na mnie wrażenie przy nagrywaniu sekwencji video, ale tu tradycyjnie, jak w każdym HTC, nie będzie wyglądało to imponująco.

 • Puma

  SGN2 ma specjalnie zaprojektowane aplikacje do notatek po wyjęciu stylusa . . w HTC Droid chyba brak zarówno stylusa jak i dedykowanych aplikacji . . dla mnie to po prostu HTC X ONE tyle że większy i z lepszym sprzętem. Wykonanie tego smartphonu jest pewnie dobre. . ale jeśli HTC chce zwiększyć sprzedaż i zwrócić uwagę konsumenta to powinno się wysilić.

 • kanka92

  Tym bardziej, że im większym telefon okaże się hitem, tym więcej HTC będzie musiało zapłacić Apple, jako że Droid będzie pracował na Androidzie.

 • kanka92

  Design pierwsza liga. Ale ten akumulator rzeczywiście może okazać się za słaby. 4 rdzenie i taki ekran będą potrzebowały porządnego źródła zasilania i myślę, że 3000 mAh to min dla tego telefonu. Jeśli HTC ma jakiś kryzys to ten telefon raczej go z niego nie wyciągnie.

 • Tezert

  „[…]tak jak to zrobił dwa lata temu?” czy tutaj mowa o DesireHD :] Osobiście myślę że bateria znowu za mała na potężne podzespoły, wielki ekran i pikseli jak mrówków, powtórzy się sytuacja z DHD, potężny telefon ale bateria na mniej niż 1 dzień starczy. W SGN II z tego co pamiętam jest ponad 3k mAh a wyświetlacz minimalnie większy a pikseli o wiele mniej.


reklama