, Dignity Telefony Testy

Test: telefon Dual SIM dla seniora

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • https://plus.google.com/107157424361270826737 Jurek Kopiec

  Udało się wyłączyć to głośne informowanie po angielsku o pełnej godzinie funkcją „integral teltime” w ustawieniach telefonu. Ogólnie dobry telefon dla słabowidzących i niedosłyszących w rozsądnej cenie. Mam nadzieję że nie zapłacę mandatu za rozmowy przez komórkę za kierownicą, wystarczy chwilę przytrzymać klawisz „0” 🙂

 • alutka

  Wadą telefonu i to dużą, jest głośne informowanie, co godzinę, jaki mamy czas i to tylko w języku angielskim. Nie idzie tego wyłączyć, więc niech babcia czy dziadek zapomni o ciszy w nocy, w kościele czy u lekarza. Nie ma też możliwości sprawdzenia numeru telefonu do osoby, do której dzwonisz, wyświetla się tylko nazwa. Jak przychodzi sms to nie wyświetla się od kogo tylko wyświetla się numer, więc babcia z dziadkiem muszą się domyślać kto do nich napisał. Nie polecam, niedopracowany model.

 • http://www.facebook.com/marian.wojtkiewicz Marian Wojtkiewicz

  Wszystko, pięknie ładnie, w trosce o bezpieczeństwo, nie tylko emerytów-seniorów, ale także ludzi schorowanych, ,,przykutych” do łóżka lub niepełnosprawnych, z niedowładem kończyn.
  Niby, jest przycisk tzw.SOS, ale dlaczego nikt nie pomyślał, aby równolegle z przyciskiem SOS, był zdalny system otwierania drzwi wejściowych, do mieszkania ? Niejednokrotnie, chora osoba jest sama w domu i wezwanie służb ratowniczych, gdzie liczy się każda sekunda decydująca, o życiu jest drogocenna ! W przypadku, powiedzmy użycia przycisku SOS, oraz nie daj Boże, utraty przytomności osoby wzywającej pomocy, po przybyciu służb ratunkowych, trzeba wyważać drzwi ?
  Moim zdaniem, powinna być dodatkowa opcja w nowoczesnym telefonie, zwalniająca rygiel w drzwiach wejściowych, drogą zdalną ! Czy, są takie systemy, o którym pomyślałem, j.w. ?
  Pozdrawiam zatroskanych o swoje bezpieczeństwo ! Marian

 • dST

  Szymon nie powiedział jeszcze, że klawiatura „mówi” co się nacisnęło – to dla naprawdę niedowidzących, ale minusem jest to, że mówi po angielsku – niech się teściowa uczy języków, a co!

 • misiek

  Ja kupiłem dziadkowi jedną z poprzednich wersji (na jedną kartę sim). Idealny telefon dla starszej osoby. Bez nadmiaru bajerów, duże przyciski, wyświetlacz w zupełności wystarczy.

 • Olek

  ten guzik sos jest na pewno fajną sprawą dla wiekowych.

 • lol

  Ekran amoled czy super amoled?
  A benchmarki gdzie? 🙂

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Szymon Marcjanek

   TFT LCD, ale też jest fajnie. 😉


reklama