, Newsy Operatorzy

Pracownicy Verizonu wykradli nagie zdjęcia ze smartfonu klientki

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://gravatar.com/antonizolciak Antoni Żółciak

  To może przytoczę inny przykład, który nie wymaga żadnej wiedzy technicznej. Ktosiku, oddałbyś/oddałabyś swoje intymne, „amatorskie” zdjęcia do wywołania w fotolabie?

 • ktosik

  Cóż za temat, idealnie dla … „nastolatków”. I sam autor jakże zamaszyście ubrał to w słowa pisząc „Muszę odstawić na chwilę kwestię uczciwości i postawić retoryczne pytanie: kto wykazał się tu większą głupotą?” A mnie, aż korci by zadać pytanie: czy każdy musi być tak obcykany jak Pan Autora textu i forumowicze. No cóż pycha pycha i jakże wielka wiedz wypływa na temat tego jak to należy kopiować fotki bo biedna amerykana nie wie jak to zrobić ale my naród polski wiemy już „pawie wszystko”. Powodzenia w pisaniu następnych artykułów. „nic nie wiedzący”

 • bazin1

  A może chciała by zobaczyli te zdjęcia?! Jeden z tych pracowników wpadł jej w oko i chciała znaleźć sposób by do niego „dotrzeć” 🙂

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Szymon Marcjanek

   To udało się jej dotrzeć nie tylko do niego. 😉

   • http://gravatar.com/antonizolciak Antoni Żółciak

    Zobaczycie, jeszcze usłyszymy o tej historii w jakimś tabloidzie. Się okaże, że jeden albo drugi gość jest jej „byłym” i cała intryga nabierze gigantycznych rozmiarów. ; ))

    • http://www.gsmManiaK.pl/ Krzysztof Swoboda

     widzę tu pole do popisu dla Faktoida 😉

 • http://gravatar.com/ximian ximian

  Nie przesadzajcie z tymi stereotypami. Wystarczy przejść się do pierwszego, lepszego salonu w Polsce żeby się przekonać z jakimi pierdołami przychodzą ludzie (przy tym przenoszenie danych między telefonami wygląda na „rocket science”).

 • Kamil

  Dla mnie śmieszne już było to, że ona przyszła przenieść dane ze starego smartfona na nowy. Co można łatwo i szybko zrobić samemu w domu. To tylko utwierdza stereotyp głupiego i leniwego amerykanina. Zostawienie takich zdjęć na telefonie to kolejny objaw głupoty. Facet też się nie popisał pokazując zdjęcie przypadkowej osobie, ale nie ma porównania do rozgarnięcia tej Pani. Ameryka..


reklama