, Android Newsy Pozostali Smartfony Telefony

Thl W1+ – dual SIM z wyświetlaczem Sharpa


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • wolfrau@gmail.com

  Ja mam ten tel, w ustawieniach są podane dwa IMEI. Ogólnie tel działa spoko, zdjęcia ok wychodzą.
  Tylko do słuchania muzyki mam na nich zastrzeżenia – przesiadałam się z jakiejś taniej nokii, gdzie muzy się lepiej słuchało. Jak jest cicha piosenka albo cichy fragment w utworze, to słychać jakieś trzaski. Bez dobrych słuchawek w ogóle nie da się na nich słuchać muzyki.
  Tak poza tym to wszystko hula. Posiadam od miesiąca.

 • http://telchina.pl/portal.htm grazia

  Dualsimy z chin maja dwa numery IMEI, obecnie w trakcie rozmowy drugi numer jest niedostępny czytałem że nowe procesory MTK 6589 zapewnią pracę drugiej karcie w trakcie rozmowy na pierwszej.

 • Leszek

  Mic, dzięki za info, jednak wymagam dwóch IMEI. Mam LG GX500 i choć to słabiutki dual, to jest wykładnikiem działania dwóch kart – ma dwa IMEI czyli to dwa niezależne urządzenia w jednym. Jeżeli te chińskie duale maja jeden IMEI, to karty dzielą się podzespołami.
  Czytając szczegółowe opisy chińskich duali znalazłem zastrzeżenia dotyczące bluetooth – połączenie z zestawem słuchawkowym jest możliwe tylko dla jednego numeru. Znaczy, że telefon będzie bez problemu korzystał z transmisji np przy przekazywaniu plików z telefonu do telefonu, ale bezprzewodowa słuchawka czy samochodowy zestaw głośnomówiący mogą być wykorzystane tylko przy rozmowie z karty A, Rozmowa z karty B musi być prowadzona przez kafelkowe słuchawki lub z telefonu. Szok, że ktoś może na takie oszczędności wpaść ale to właśnie chińskie podróbki.

 • Petro Lemishka

  Gdzie Przetestować , Gdzie Kupić ? ? ?

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   z przetestowaniem może być raczej problem. Co do samej sprzedaży, to możesz go kupić na allegro, gdyż jego importem zajmuje się firma Mag-Tech, jak wspominałem wcześniej. Tutaj masz link do aukcji.

   allegro.pl/z-pol…73438.html

   Pozdrawiam

 • Mic

  No to Leszku uwierz, bo te telefony działają bez problemu z dwiema kartami sim jednocześnie. Bluetooth działa normalnie, nie wiem jaki on ma związek z kartą. Mam telefon oparty o te same bebechy i jestem bardzo zadowolony. W końcu nie muszę nosić dwóch aparatów.

  • Trybik

   A co się dzieje w takim telefonie, jeżeli rozmawiasz z kimś na jednym simie a na drugiego sima ktoś dzwoni???

 • Leszek

  Jakaś ściema z tym jednoczesnym działaniem obu kart. Taki telefon miałby DWA IMEI, a ten ma raczej jeden, co widać na ostatnim zdjęciu
  www.chinaphonereview.com/thl-w…re?lang=pl

  Takie różne wynalazki mają też bluetooth działający tylko z jedną kartą, itp. Uwierzyłbym dopiero po wypróbowaniu telefonu w praktyce.

 • lol

  720p w 3gp ? 🙂 to żart?

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Chciałbym w tej kwestii żartować, ale to jak najbardziej prawda

 • Emil

  Ceny już znamy a gdzie to można kupic?


reklama