, Newsy Nokia Telefony

Nokia 109 – telefon dla niewymagających


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Adam

  Dokładnie.
  Są ludzie którzy chcą aby pralka była pralką, komputer komputerem a telefon telefonem. Nokia 109 to idealny telefon dla mnie. Nie potrzebuje internetu bo go mam w laptopie i tablecie, nie potrzebuje aparatu bo mam lustrzanke w cenie iPada, nie potrzebuje słuchać mp3 bo w samochodzie i w domu mam o wiele lepszy sprzęt do słuchania muzyki. Potrzebuje telefonu którego nie muszę ładować codziennie i tyle. Proste.

 • http://www.onet.eu konrads

  Ja czekam na ten tele slucham duzo ksiazek w pracy i zalezy mi na wydajnej bateri a do neta wole np tablet( jest w cenie smarta a i wiekszy)

 • maciej

  Ciekawe skąd przeświadczenie że taki telefon dedykowany jest dla starszych ludzi? Osobiście znam bardzo dużo osób które kupują takie słuchawki ponieważ gwarantują wydajność akumulatora w przypadku dużej ilości połączeń i bynajmniej nie są to osoby starsze. To producenci komórek wmówili nam że internet jest priorytetem w komórce, sam nie mam nic przeciwko smartfonom ale czy nie można by od czasu do czasu stworzyć jakiś zaawansowany telefon z klawiaturą typowo do zastosowań biznesowych jak np nokia e52?


reklama