, Newsy Samsung Telefony

3-minutowy materiał wideo z użytkowania Samsunga Ativ S

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • cesarz

  Microsoft ma umowe z nokia i mapy noki beda dostepne na wszystkich telefonach i komputerach z z win8

 • Kcysiu87

  No to fakt Nokia daje nawigacje ale z tego co słyszałem to ma ja udostępnić na wszystkie fony z WP gdzieś to czytałem…..

 • Tezert

  nie kłóćcie się która firma lepsza, a z pewnością nie za pomocą argumentów „Nokia dodaje chociażby świetną darmową nawigację na wszystkie kraje”, to tak jak apple powiedział że ipad mini lepszy od nexusa 7 bo ma większy wyświetlacz… a od siebie dodam że przynajmniej flagowce samsunga dostały aktualke do najnowszego os’a, flagowce nokii nie dostaną WP8, darmowa nawigacja nie zrekompensuje tego niezadowolonym użytkownikom. Pożyjemy zobaczymy, nie ma co się kłócić czy samsung da aktualke do nowszego WP8 czy może nie, ale wy będziecie i tak stać przy swoim i nie zostawicie tematu dopóki jednej ze stron nie będzie się chciało odpisywać, ale jak to się mówi, haters gonna hate…

 • bazin1

  Do „Kcysiu87” Nokia dodaje chociażby świetną darmową nawigację na wszystkie kraje… Samsung raczej nie.

  • Mu0dy

   W Windows 8 mapy Nokii mają być we wszystkich smartfonach niezależnie od producenta.

   • Twój Pan

    Nokia Mapy a Nokia Nawigacja to dwie różne rzeczy. Nawigacja Offline będzie tylko w Nokii

 • Kcysiu87

  Jeśli już to z tego co kojarzę WP każdy tel dostaje aktualizacje nie ważne jaki to jest producent, mówisz że kładzie nacisk na androida pomyślmy dla czego może dla tego ze android jest liderem os a Windows phone ma znikomy procent na rynku os’ów , i mógł byś mi wytłumaczy jakie ciekawe oprogramowanie daje Nokia ?? bo szczerze mówiąc nie wiem o co Ci chodzi , a co do aktualizacji obu producentów oboje ma cie racje tylko posiadacze Nokii L800 a w szczególności L900 musi bardzo boleć to ze wydali 2 tys. a na pocieszenie dostają WP 7.8 troszkę kicha

 • Łukasz

  jak już idziemy za ciosem to co, Samsung jest święty ?jakie urzadzenia aktualizuje? fagowe z serii galaxy i tyle. L800 i L900 chociaż dostaną aktualizację WP7.8 a samsung ma totalnie w 4 literach cała reszte.

 • jh82pl

  a NOKIA to niby nie zostawiła użytkowników L800 i L900 na lodzie ? SAMSUNG z aktualizacjami raczej nie będzie miał problemów to nie pofragmentowany android w WP się nie miesza, a smartfon sam w sobie nawet na rzeczy

 • Łukasz

  Nie mam zastrzezeń do tego telefonu. Natomiast nie kupiłbym go z jednego powodu – obawa przed słabym wsparciem ze strony Samsunga. Ten producent kładzie nacisk na androida (zagadką jest czy coś sie zmieni z czasem) i wybrałbym L920 mając więcej pewności odnośnie przyszłych aktualizacji. Nie chciałbym za taką kasę zostać na lodzie. Pozatym Nokia oferuje ciekawe oprogramowanie…

  • student

   Aktualizacje WP8 nie są od Samsunga tylko od Microsoftu 😀 Ten system na każdym fonie jest taki sam bez żadnych nakładek utrudniających aktualizacje

   • Łukasz

    A kto napisał ze aktualiacje są od Samsunga ? Aktualizacje Microsoftu to jedno a wsparcie producenta to drugie. Wcale jedno nie musi oznaczać drugiego, zalezy jak umowa jest skonstruowana pomiędzy M a S. A czy producenci wrzucają androida na wszytskie modele. Nie. Robią co chcą.

    • gurgla

     W takim razie o jakie wsparcie ci chodzi jeśli nie o aktualizacje które są zupełnie niezależne od Samsunga.

     • Łukasz

      To, że jesli Microsoft bądz google wyda aktualizacje to nie oznacza z miejsca iż pojawią się one we wszytskich modelach producenta tzn nie każdy model telefonu musi je otrzymać. Producent wtedy zaprzestał wsparcia. danego modelu.
      Gurgla cieżko u Ciebie z myśleniem. .

    • gurgla

     Jeśli chcesz ze mną dyskutować to zakończ osobiste pojazdy na temat myślenia. Taki tekst można napisać każdemu w każdej sytuacji i nic nie znaczy. Mniej agresji mimo że to internet i wolno ponoć wszystko.

     Napisałeś że wsparcie nie kończy się na aktualizacjach od MS więc pytam w takim razie co jeszcze zaliczasz do tego w parcia. W odpowiedzi poruszasz znów temat aktualizacji od MS. Także nadal nie wiemy co poza aktualizacjami uważasz za wsparcie. O jakie wsparcie producenta ci chodzi bo już podkreśliłeś że nie o aktualizacje.

     Inna kwestia że jeśli WP8 będzie skonstruowany tak jak klasyczny Windows (a posiadając jadro NT i takie samo API raczej na 100% tak będzie) to jedyne aktualizacje będzie wydawać MS i będą ona dostępne na każde urządzenie bez względu na producenta. Dokładnie tak jak na PC, nieważne jaką masz kartę graficzną czy procesor.

  • Tirinti

   Właśnie ideą WP jest brak wsparcia od strony producenta sprzętu. Czego Nokia zupełnie nie rozumie. Aplikacje to się ściąga ze storu Microsoftu a nie od producenta sprzętu, który jak sama nazwa wskazuje powinien produkować sprzęt a nie oprogramowanie.
   W przypadku androida googlighting stranger nie zapewnia wsparcia i zwala je na producentów sprzętu, przez co robi się chaos, z którego tylko szajsung potrafi wyjść z zyskiem.

 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  Zapowiada się ciekawy Smartphone. Może go sobie sprawię w przyszłym roku.


reklama