, Android Smartfony Sony Telefony

Wiemy kiedy i jakie smartfony Sony otrzymają Androida 4.1


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • NIUNIUS

  Nie chciało mi się pisać ale nie mogę znieść takiej głupoty jaką napisał ROZCZAROWANY POSIADACZ XPERII SOLA,
  JAKIM CUDEM XPERIA SOLA i U SĄ LEPSZE OD V ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!

  Oczywiście, go jest gorsze ale nie V!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • A

  Artykuł o aktualizacjach:

  justamp.blogspot.com/2012/…-bean.html

 • Daniel

  Hej mam pytanie odnośnie mojego Sony XPERIA P. Piszę co następuję.. W Androidzie 2.3 była jedna rewelacyjna sprawa – Gdy chciałem odblokować telefon musiałem nacisnąć palcem na symbolu kłódki i przesunąć go w prawo natomiast gdy chciałem włączyć tryb cichy wystarczyło nacisnąć po prawej stronie na symbol głośnika i przesunąć go w lewo i to było SUPER!!:)

  Po aktualizacji do Androida 4.0 zamiast symbolu głośnika mam ikonkę aparatu.. Przesunięcie tej ikonki powoduje uruchomienie aparatu co mi się baaardzo nie przydaje:/

  Czy wiecie może jak można i czy można wogóle ustawić tak aby można przełączać się tam w tryb „cichy” „głośny”??

  Denks za pomoc z góry!!:)

 • Rozczarowany posiadacz Xperii Sola

  „aktualizacją objęte zostaną smartfony, które zadebiutowały na początku tego roku – Xperia S, Xperia acro S, Xperia ion, Xperia P, Xperia go oraz Xperia J”
  Każdy z tych smartfonów debiutował w innym czasie, a Xperia J chyba nadal jeszcze się nie ukazała, a już na pewno nie jest jeszcze dostępna w Polsce. Dziwi mnie, że słabsze telefony (Xperia Go i V) dostaną aktualizację, a lepsze (U i Sola) – nie.

 • boltek

  Znaczy jak miałem tą swoją to nie było żadnych problemów czysty soft od sony był spoko . Trafiłeś na felerny model . Ale jak czytalem było mnóstwo takich . Przebarwienia na ekranie,problemy po zerwaniu oryginalnej folii itd.

 • Laki

  Mam Xperie P na 4.0 i wszystko hula bez najmniejszych ścinek. 3 miesiące i zero resetów czy wywalania aplikacji. Mega telefon.

 • endorse

  jest chore…Gdyby wytłumaczeniem długiego oczekiwania był soft wolny od wad to bym zrozumiał. A tak jako posiadasz Xperi S się męczę z telefonem którego soft nie działa poprawnie. Co kilka dni muszę go restartować, bo przestaje działać transmisja danych, a przy przeglądaniu menu i smsów nie ma płynności działania to o czym tu mówić 🙁
  Przy następnej przesiadce na telefon powracam do Windows Phona 🙂

 • boltek

  Jeszcze 3 dni temu miałem xperie s ale majac dość czekania na informacje o JB zmieniłem na galaxy note . Nie żałuje, Sony sobie kpi z konsumentów htc i samsung już dawno wypuściło JB na swoje flagowce. A tu nawet xperia T dostanie dopiero po nowym roku. Jak dla mnie to chore.

 • Michał

  Dzięki za informację:) Chyba jednak wstrzymam się z zakupem xperii soli 😀

  • ds

   ja tak samo. biore ace2.

 • ktosiowaty

  No to już się „obraziłem” na SONY i mój następny smart nie będzie z ich stajni 🙂


reklama