, LG Telefony

LG BL40 Chocolate oficjalnie! [video]

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • basia

  Jestem posiadaczka tgo tel. od pół roku i gdyby nie to ze nie byl tani wyladował by dawno w śmietniku,to jest tel. do ,,pokazywania,, a nie używania,ekran ma bardzo czuly co jest niestety nie wygodnie i nie praktyczne,tylko lekko sie palec ,,omsknie,, i robi co chce wysyla sms itp.bateria bardzo słaba,NIE POLECAM!!!

 • xylok

  Ten telefon to porażka. Przydatny tylko dla tych co chca dzwonic, smsowac i szpanować. Zdjęcia robi z czerwona plamą. Filmy- porażka, Odtwarzacz muzyki nawet niezly, ale stworzenie listy utworów wg kolejnosci z plyty wymaga anielskiej cierpliwosci. Tak kretynskiego rozwiazania nie spotkalem nigdzie. Niby mozna synchronizowac muzyke przy pomocy PC Suit’a ale to teoria. MI sie nigdy nie udalo: wpierw dluuuugo konwertuje a przy przesylaniu wyskoczy blad. A jak cokolwiek sie programowi nie spodoba to sie wysypie.
  Ogólnie telefon fajny w uzytkowaniu porazka, porazka porazka

 • Mira

  Jako kobietka polecam w 100% ten telefon, ale kobietom. Mężczyźni są dużo bardziej wymagający. Wygląd rewelacja! Wbrew niektórym pozorom telefon jest bardzo wygodny. Wyświetlacz znakomity, piękna kolorystyka i super aparat fotograficzny. Zdjęcia się świetnie przegląda. Wszystko sprawne.
  Bateria: wbrew niektórym opiniom jest super! Może decydujący był dobry i konsekwentny format baterii (robiłam dwukrotny)? Telefon naładowałam w niedzielę w nocy. Teraz jest środowe popołudnie, a bateria na full.
  Jedyne trzy minusy to:
  -nie działa Nasza-Klasa oraz Youtube – w LG mówili, że telefon nie jest dostosowany do tych stron
  -lekkie opóźnienie w reakcji na dotyk. Gdy się komuś BARDZO spieszy może to irytować, jednak mi to nie przeszkadza 🙂
  -kiepska jakość nagrywanych filmików. Porównując z Iphonem – bardzo kiepska. Mimo to – da się!
  Podsumowując: jak dla mnie rewelacja. Telefon jest cudowny, wygląd bardzo elegancki i kobiecy, a odgłosy przy dotyku urocze.. 🙂 Polecam kobietom w 100%!

 • TT

  tu jest fajna recenzja
  http://pl.e…e-i-filmy/

 • szumszumb

  hmm… ładny jest ten telefon i ma wszystko co trzeba w środku … ciekawe jak będzie jego koszt…

 • http://www.komorkomaniak.pl Mateusz

  @komentator
  Chyba Ci się z premierą filmową coś pomyliło.

 • http://www.komorkomaniak.pl Mateusz

  Info o procesorze i pemięci RAM jak najbardziej by się przydało.

 • michnik2

  a po co komu ten ram i procesor skoro to nie smartofon, (brak systemu) niedorzeczność..

 • komentator

  Oficjalna premiera? Nie przesadzajmy, do premiery jeszcze trochę. Póki co, producent ujawnił jedynie oficjalne zdjęcia. Premiery wiążą się z reguły z podaniem pełnej specyfikacji urządzenia (ta wciąż nie jest znana), prezentacji dla dziennikarzy i większą lub mniejszą imprezą z udziałem tychże. Oficjalna prezentacja urządzenia spodziewana jest w sierpniu. Sprzedaż ma rozpocząć się na początku trzeciego kwartału br.
  http://www….s-1044.php
  http://www….1572.jhtml


reklama