, Newsy Orange Play Plus T-Mobile

Wybieramy tani abonament ~30 zł

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

 • tirinti

  Nie wiem jak można gadać ponad godzinę miesięcznie. Trzeba być kobietą lub mieć żonę.
  Szkoda, że nie ma abonamentu z 15-30min i kilkoma GB internetu. Dobrze, że przynajmniej jest Orange Free na kartę.

 • hans

  a ty co ? pedał ?

 • dynamol

  Może warto dodać jeszcze czas trwania umowy? Bo z tego co pamiętam np. w T-Mobile żeby mieć abonament za 29.90 zł (120 minut) trzeba podpisać umowę na okres 48 miesięcy. Ten sam abonament (120 minut) tylko na okres 24 miesiące kosztuje już 39.90 zł………

 • Seba

  @tirinti hahahahahha Chłopie wybacz, aleś teraz mnie rozśmieszył na całego 😀 A no można gadać nawet i po 2, 3 godziny(DZIENNIE, nie miesięcznie;P) jak się ma z kim i uwierz mi nie trzeba mieć do tego „zony” !!
  @hans A jeśli tak?? Nie oceniaj ludzi ;-)(wybacz) ale jakoś nie mogę patrzeć jak ktoś kogoś wyzywa od „pedałów” nie czuj urazy bo nie o to mi chodzi:-). Polska to jeden kraj w którym „INNOŚĆ” jest postrzegana za chorobę. Kochają inaczej a co mi do tego. Byle by byli szczęśliwi to moje znanie!!
  A wracając do tematu to też zależy od abonamentu. Obecnie nie wyobrażam sobie mieć 30zł czy nawet 59zł abonamentu. Za dużo dzwonie. No jakby ścisło to i musiało by to wystarczyć 😀

 • fc

  Mam allinclusive max za 29pln na 12m. W tym 1GB neta, 325smsow i 150min. Tam jeszcze doszly jakies gratisy na pierwsze 3m. Oczywiscie wersja bez tel. Dla studenta jak znalazl.

 • biscuit

  fc – nie ma co porównywać oferty bez telefonu do oferty z telefonem. Równie dobrze mogę napisać, że w Orange/Plus abonament bez limitu jest za 69zł, a w Playu ten sam abonament za 169zł (a że dostaje w tym iphone’a nie wspomnieć).

 • Daniel

  Ja też mam taką ofertę jak fc tylko ten pakiet sms nie limitowany sobie zostawiłem i płacę za niego 7zł ,w sumie 36zł więc nie jest źle,abonamentu nie przekraczam 🙂 ,gdybym miał zmienić to jak coś na ofertę w play z telefonem za 45zł miesięcznie + do tego pakiet sms czyli w sumie 52zł lub T-Mobile 39,90 +10(powiększenie do 1gb neta) +pakiet 1000 sms za 55zł,patrzyłem oferty Plusa i Orange i póki co wychodzi drożej bo 60zł i temu nawet nie patrzę na ich ofertę.

 • Daniel

  Ja mam w abonamencie 150 minut a max z tego wykorzystuję 100 minut,najczęściej 60 ale mam pewność że nie zapłacę ekstra poza 😀 ,pakiet internetowy 1gb gwarantuje mi że nie wejdę na lejek bo wykorzystuję max 600 ale to też zależy od miesiąca czasem było 700,smsów wysyłam najczęściej 200-300 ale czasem 400/500 więc też mi się opłaca,po prostu w Orange lub Plusie gdybym był to bym musiał więcej wydać trochę,może nawet bym przekroczył abonament 😛 -Orange daje tylko 400 smsów do wszystkich a ja nie lubię patrzeć gdzie wysyłam,dzwonię.


reklama