Garmin tactix 8 / fot. producenta
Garmin przedstawia nowy smartwatch w aż trzech wersjach! Napakowany technologią Garmin tactix 8 dostępny jest w Polsce, choć cena nie należy do najniższych. Co oferuje zegarek za ponad 6000 złotych?
Garmin wprowadza na rynek nowy zegarek taktyczny tactix 8. Obecnie to najbardziej zaawansowany model firmy na polskim gruncie. Zaprojektowano go z myślą o profesjonalistach i entuzjastach outdooru. Garmin tactix 8 łączy w sobie wojskową wytrzymałość z nowoczesnymi funkcjami. Oto specyfikacja, możliwości oraz cena smartwatcha.
Inteligentny zegarek dostępny jest w rozmiarach 47 mm i 51 mm. Producent oferuje użytkownikowi trzy warianty: Garmin tactix 8 AMOLED, Garmin tactix 8 Solar oraz Garmin tactix 8 Solar Elite. Urządzenia z dopiskiem Solar posiadają panele MIP.
Największą nowością jest system Applied Ballistics, czyli kalkulator balistyczny. Dostarcza on precyzyjnych rozwiązań celowniczych dla strzelców długodystansowych. Dzięki niemu użytkownicy mogą dostosować parametry strzału do charakterystyki broni, amunicji oraz warunków środowiskowych. Ciekawy bajer, ale nie dla każdego.
Zegarek posiada również zaawansowany GPS, 3-osiowy kompas oraz wsparcie dla nurkowania rekreacyjnego (odporność do 10 ATM). Poza tym na uwagę zasługuje wykonanie. Garmin tactix 8 to nie pierwszy lepszy model. Oferuje bowiem tytanową ramkę (+ tylną pokrywą z tytanu) oraz szafirowe szkiełko.
Dzięki takim komponentom zegarek spełnia wojskowe standardy odporności na temperatury, wstrząsy i wodę. Ekstremalne warunki nie są mu straszne. Podobnie jak krótki czas pracy na jednym ładowaniu. Mówimy bowiem o przynajmniej 16-dniowym użytkowaniu i to w wersji AMOLED (47 mm), a nie wersji Solar z jeszcze większymi możliwościami.
Źródło: Garmin
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Ogromny atak hakerski przeprowadzono dzisiaj na rządową aplikację mObywatel. Polacy stracili dostęp do kluczowych e-usług.…
Majowa aktualizacja dla serii Samsung Galaxy S25 nie przyniesie zapowiadanych nowości. Zamiast usprawnień aparatu i…
To już ostateczne i oficjalne - OnePlus 13T nie trafi do sprzedaży w Polsce. Poza…
Nowy układ graficzny Nvidia RTX 5060 dla laptopów pojawił się w bazie Geekbench. GPU w…
Ten RTS to bez wątpienia miły hołd dla legendarnego Command and Conquer. Mimo kilku wad…
Po zapowiedzi flagowca Sony Xperia 1 VII, fani oczekiwali kilku słów na temat Sony Xperia…