>
Kategorie: Apple Newsy Wearables

Coraz więcej problemów z głośnikami Apple Watch. Nic nie słychać

Flagowe zegarki Apple Watch mają poważny problem z głośnikami. Coraz więcej użytkowników zgłasza usterkę, przez którą dźwięk staje się coraz mniej słyszalny. Co na to gigant?

Smartwatche Apple Watch z najnowszej serii 10 zadebiutowały już kilka miesięcy temu, ale przez ten czas zdają się sprawiać coraz większe kłopoty użytkownikom flagowych zegarków. Coraz więcej z nich skarży się bowiem na problem związany z wbudowanym w smartwatcha głośnikiem. Wygląda na to, że działa on znacznie gorzej, niż powinien.

Apple Watch 10 ma problem z głośnikiem. Coraz więcej poszkodowanych

Na forach pomocy technicznej Apple oraz na forum Reddit w ostatnim czasie pojawiło się wiele relacji dotyczących właśnie problemów z głośnością zegarków Apple Watch Series 10. Niestety, nawet przy maksymalnym ustawieniu głośności dźwięku w smartwatchach, głośnik jest przez wielu użytkowników ledwo słyszalny.

Apple Watch 10/ fot. producenta

Co ciekawe, niektórzy posiadacze flagowych smartwatchy zauważyli ten problem od razu po zakupie, u innych na start wszystko było w porządku, jednak usterka pojawiała się stopniowo – początkowo głośnik działał poprawnie, ale z czasem dźwięk stawał się coraz słabszy, a obecnie bardzo utrudnia korzystanie z zegarka. Głośniki zawodzą zarówno podczas odtwarzania muzyki, jak i podczas prowadzonych rozmów.

Apple wciąż nie zauważyło problemu. Co będzie dalej?

Na ten moment Apple wciąż nie potwierdził oficjalnie problemu z głośnikiem we flagowych Apple Watch Series 10, na który coraz bardziej skarżą się użytkownicy. Nie wiadomo także na ten moment, czy firma planuje jakiekolwiek działania w tej sprawie, na przykład wprowadzenie aktualizacji oprogramowania lub specjalnego programu naprawczego.

Apple Watch Series 9 / fot. producenta

Apple oskarżony o trucie ludzi. Toksyny w paskach zegarków

Na ten moment użytkownicy, którzy napotkali ten problem, mogą zgłosić się do wsparcia Apple. Być może gigant z Cupertino zakwalifikuje zegarki do naprawy w ramach gwarancji.

Apple musi także wypłacić pieniądze użytkownikom wadliwych zegarków w związku z ugodą, która dotyczy puchnących baterii zegarków Apple Watch. O rekompensatę mogą ubiegać się właściciele aż trzech modeli:

https://www.gsmmaniak.pl/1547349/wadliwe-baterie-apple-watch-rekompensata/

Źródło: 9to5mac, opracowanie własne

Ceny Apple Watch 10


Monika Laflamme

Najnowsze artykuły

  • Artykuł sponsorowany

Smartfony w pracy – jak Samsung Galaxy S26 wspiera produktywność?

Dzień pracy rzadko wygląda dziś tak samo od rana do wieczora. Część spraw załatwia się…

27 maja 2026
  • iQOO
  • Newsy
  • Telefony

Aż 8500 mAh i ekran 165 Hz w tanim flagowcu? Nowy iQOO może mocno namieszać na rynku

iQOO przygotowuje nowe smartfony z najwyższej półki. Przecieki ujawniły szczegóły dotyczące iQOO 16 oraz modelu…

27 maja 2026
  • Honor
  • Newsy
  • Telefony

To właśnie dlatego ludzie kochają Honora — producent niczym Agent 47 zabija po cichu

Wszystko wskazuje na to, że Honor powoli zdobywa szczyt popularności w Europie. Za sprawą statystyk…

27 maja 2026
  • Artykuły
  • Na luzie

Gdzie się podziały tamte Motorole? Najnowsze są cholernie drogie i mało opłacalne

Motorole są ładne, nieźle wyposażone i tanie. A raczej były tanie, tj. dobrze wycenione w…

27 maja 2026
  • Promocje

Ex-flagowy Samsung w tak dobrej cenie?! Nie dowierzam, ale gorąco polecam ten zakup

Samsung Galaxy S25 Ultra doczekał się tak dobrej promocji w Polsce, że z miejsca stał…

27 maja 2026
  • Newsy
  • Telefony

Telefon Trumpa nie uczyni Ameryki wielką, a wręcz przeciwnie. Oto jego wydajność i specyfikacja

Jakiś czas temu w końcu dostaliśmy informację o tym, że Trump Mobile T1 istnieje i…

27 maja 2026