, Newsy Pozostali Smartfony Telefony

Fly IQ440 Energie – smartfon z pojemną baterią

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • aaaa

  A gdzie i kto odnosi każdy model do urządzenia RAZR MAXX?
  Zamierza Pan teraz pisać artykuły o każdym telefonie z „dość” pojemną baterią? Przy czym zwrot „dość pojemna” jest strasznie względny.
  Teraz widze, że mówiąc o przełomie technologicznym ma Pan chyba na myśli jakąś gwiazdke z nieba cos w stylu telefonów zasilanych reaktorami atomowymi albo nie wiadomo co… Kiedys napewno doczekamy sie jakiejś rewolucji w tym temacie ale puki co myśle, że troche Pan odpłynął w swoich fantazjach i napisał artykuł sam nie wiedząc chyba o czym….
  Prawda jest taka, że Motorola pokazała że można zbudowac świetny telefon z baterią która może zapewnic nam przyzwoity komfort uzytkowania szkoda tylko że inni producenci tego nie umieją…albo poprostu nie chcą bo widać upatrzyli sobie ostatnio chyba nowy biznes w przenośnych bateriach…

 • http://www.gsmManiaK.pl Maciej Sikorski

  A czy w tekście napisano, że ten telefon jest przełomowy? Nie. Wspomniałem o baterii, ponieważ jest dość pojemna. Odnoszenie każdego modelu do urządzenia RAZR MAXX jest dość dziwnym pomysłem – zwłaszcza, gdy mówimy o różnych półkach cenowych. Pod pojęciem przełomu mam na myśli technologię, która wydłuży czas pracy o co najmniej kilkadziesiąt (a może kilkaset) procent bez zwiększania rozmiarów tego modułu. RAZR MAXX jest urządzeniem dobrym, ale to nie jest żaden przełom.

 • aaaa

  @Maciej Sikorski
  Według mnie RAZR MAXX napewno jest bardziej przełomowym telefonem od tego, który tu Pan opisuje.
  Zreszta powiedzmy szczerze RAZR MAXX – niczego mu nie brakuje a pojemnościa baterii bije konkurencje na głowe w szczególności jeśli do tego weźmiemy jej wymiary.
  Ale prosze Panie Macieju uświadomić mnie co Pan rozumie pod pojęciem „przełom” w tej dziedzinie? Co powinien posiadac telefon aby nazwał Pan go przełomowym i oczywiście proszę odnieść się tez do wyżej opisywanego tu przez Pana telefonu czyli Fly IQ440 Energie

 • emil

  Problemem nie jest bateria tylko użytkownik

  • Emillo

   To po co tyle funkcji skoro nie można z nich korzystać przez baterię?

 • http://www.gsmManiaK.pl Maciej Sikorski

  Motorola RAZR MAXX Panie aaaa nie jest przełomem. To tylko smartfon z baterią większą od konkurencji. Twoim zdaniem, jest to prawdziwa rewolucja?

 • aaaa

  „Póki co żadna firma nie dokonała przełomu w tej kwestii, przez co baterie dość często przypominają o sobie użytkownikom “inteligentnych telefonów” (zwłaszcza topowych modeli). …..”
  A Motorola RAZR MAXX to co? Bateria 3300mAh. Czasem warto Panie MAcieju Sikorski przeczytac coś zanim się opublikuje


reklama