, Nokia Symbian Telefony Testy

Nokia E66 – test KomórkoManiaKa


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • m77

  Zakupiłem ten telefon i u siebie zauważyłem dwie rzeczy:
  1. Slider jest rzeczywiście poluzowany ale tylko z lewej strony jak dół ręką ruszymy w stronę prawą. Prawa strona slidera nawet nie „dygnie”
  2. Lewy zatrzask tylnej klapki nie przytrzymuje do końca.

  Informacje z serwisu Nokii (byłem osobiście z racji, że jest niedaleko mnie):
  1. Jest to fabryczny zabieg ze względu na ilość i rodzaj zamontowanych szyn, aby chodził płynnie i bezawaryjnie. Płynnie chodzi, co do awaryjności mam go jeszcze za krótko.
  2. Wada fabryczna tych modeli, mianowicie wypust zatrzaskowy tylnej klapki po lewej stronie (jak patrzeć od tyłu) jest o 0,5 mm krótszy, zamiast 1,5 mm, ma ok 1 mm.

  Czy też macie coś podobnego w swoich modelach?

 • http://www.flickr.com/nomad_fh nomad_fh

  Częściowo się nie zgadzam z opisem. Musiałeś mieć fatalny egzemplarz. Mam ten telefon od okolo roku i jak na razie – uważam go za jeden z lepszych, jakie miałem. Mimo – kilku niedociągnięć. I jednego fatalnego błędu – czyli baterii.
  Tu się zgadzam, korzystam z Nokii (różnych modeli) od ponad 10 lat Po drodze był jakiś Samsung, jakiś SE. I nigdy nie miałem telefonu z tak słabą baterią 🙁 Ładowanie co 24h to tak lekko powiedziane.
  Teraz jeśli chodzi o to co się nie zgadza. Mój telefon od początku nie skrzypiał, nie trzeszczał, pisało się bardzo wygodnie. A rozsuwanie chodziło jak powinno – czyli z pewnym – wyczuwalnym oporem.
  Dalej – jeśli chodzi o GPS – po zainstalowaniu dobrego oprogramowania (niestety nokia maps jest mało funkcjonalna) – sprawuje się bardzo dobrze. Korzystałem z niego zarówno na szlakach w naszym kraju, jak i np w Grecji, Turcji, Bułgarii – wszędzie spisywał się na piątkę. Oczywiście – nie do porównania z dedykowanymi GPS-ami, ale jako „awaryjny”, kiedy nic innego nie ma pod ręką – ja oceniam na 5.
  Do tego – fajnie, że od razu instalowany jest Nokia Sports Tracker – używam go zarówno do rejestrowania swojej bieganiny, jak i jeżdżenia na rowerze, czy latania na szmacie.
  Aparat – pełna zgoda, mogłoby robić lepsze zdjęcia, ale nie do tego go kupiłem (od tego mam lustrzankę), za to – zdarza mi się kręcić nim filmiki (również „awaryjnie” kiedy nie mam nic innego pod ręką).
  Acha – z WIFI nie zauważyłem większych problemów.
  No chyba – że trafiłem na tak dobry telefon 🙂


reklama