HONOR Magic 6 Pro / fot. producenta
Do sieci trafiły grafiki HONOR Magic 7 Pro. Będzie to następca HONOR Magic 6 Pro okrzykniętego przez wiele rankingów jako najlepszy flagowiec na rynku. Czy nowy model z 200-megapikselowym obiektywem peryskopowym, Snapdragonem 8 Gen 4 oraz 6000 mAh będzie godny tego samego miana?
Zanim poznasz HONOR Magic 7 Pro, chciałbym zaprosić Cię do testu HONOR Magic 6 Pro. Tylko wtedy będziesz mieć okazję przekonać się, dlaczego uważany był za najlepszego flagowca w kilku dziedzinach. Krótko jednak nakreślę, że brał w tym udział ekran wraz z baterią oraz całościowy ogląd sylwetki urządzenia. Nowsza odsłona modelu zapowiada się równie ciekawie.
Przynajmniej tak wskazuje jeden z informatorów. Za pośrednictwem zagranicznej strony udało nam się dotrzeć do pierwszego spojrzenia na HONOR Magic 7 Pro. Już na pierwszy rzut oka widać zmiany. Nie dotyczą one wzbogacenia modułu aparatu o kolejny czujnik, lecz o wyszczególnienie diody doświetlającej w osobnym ringu.
Nadchodząca generacja znów skorzysta z potrójnej jednostki. Mowa o obecności sensora głównego OMNIVISION OV50K z matrycą 50 MP, niewymiennego z nazwy obiektywu ultraszerokokątnego 50 MP oraz teleobiektywu peryskopowego 180 MP lub 200 MP. Poprzednim aparatem z zoomem bezstratnym był Samsung ISOCELL HP3. Wolałbym, by teraz był to świeższy Samsung ISOCELL HP9, który zmierza też do vivo X200 Pro.
Co poza tym trafi do flagowca? Z cała pewnością Snapdragon 8 Gen 4. Pozostałe informacje są okrojone. Niemniej przecieki wspomniały o krzemowej baterii z pojemnością (co najmniej) 6000 mAh, a także o ekranie zbliżonym do poprzednika. Mam na myśli zakrzywienie na rogach panelu OLED oraz „pigułce” przeznaczonej na kamerkę selfie.
W kuluarach branżowych wspomina się o grudniu 2024 roku. Oczywiście, zapowiedź dotyczy rynku w Chinach, gdzie pierwotnie zadebiutuje HONOR Magic 7 Pro. Gdyby doniesienie się potwierdziło, oznaczałoby to szybszą prezentację niż w roku poprzednim. Tym samym rynek w Europie równie mógłby liczyć na szybsze ogłoszenie, bo do Polski obecna seria producenta dotarła dopiero na początku maja.
https://www.gsmmaniak.pl/1481056/honor-magic-6-pro-opinia-czy-warto-kupic/
Źródło: gizmochina
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Najważniejsze usługi zostaną tymczasowo wyłączone. Bank ING nie pozostawia złudzeń, że klienci, którzy odpowiednio się…
realme szykuje kolejną odsłonę swojej popularnej serii średniaków. Nowy realme 16 Pro może zadebiutować już…
Orange się nie zatrzymuje i oferuje naprawdę sporo przecenionych smartfonów z okazji Black Friday. Jednym…
Pisaliśmy Wam o tym już kilkukrotnie, ale GOG to jedna z najlepszych platform organizująca promocje…
Smartfony marki Motorola często są oferowane w bardzo konkurencyjnych cenach. W tym przypadku ceny zostały…
Azjatycki Asus kojarzy się głównie z laptopami, ale oferuje także udane smartfony. Wśród nich są…