>
Kategorie: Honor Newsy Telefony

HONOR poskłada Samsunga, Motorolę i innych. Pierwszy smartfon tego typu z 4500 mAh i 66 W zmiecie rywali

HONOR w końcu zaprezentuje składany smartfon z klapką. HONOR Magic V Flip ma być konkurentem dla takich modeli jak Motorola razr 50 Ultra czy Samsung Galaxy Z Flip 6. Czym będzie pierwszy tego typu telefon producenta. Kiedy odbędzie się premiera urządzenia z najlepszą baterią?

Jak zapowiedziano kilka miesięcy temu, tak stanie się już 13 czerwca 2024 r. To wtedy na chińską scenę dotrze HONOR Magic V Flip, czyli pierwszy smartfon (producenta) z klapką. Firma HONOR w świecie składanych flagowców święci swoje trumfy od dawna, ale teraz zobaczymy coś zupełnie nowego.

Zapowiedź premiery HONOR Magic V Flip

Prezentacja zbliża się wielkimi krokami. Pojawią się trzy konfiguracja pamięciowe HONOR Magic V Flip. Wszystkie będą korzystać z 12 GB RAM. Różnice obejmą pamięć wewnętrzną. Mowa konkretnie o wersji z 256 GB, wariancie z 512 GB oraz najpojemniejszym przedstawicielu z 1 TB.

Ostatnia z certyfikacji zdradziła moc ładowania. Dwuogniwowa bateria z pojemnością 4500 mAh zaoferuje bardzo szybkie ładowanie 66 W. To naprawdę świetny wynik w segmencie. Dla porównania: Motorola razr 50 Ultra otrzyma 4000 mAh (zapewne z mocą około 35 W), a Samsung Galaxy Z Flip 6 otrzyma 4000 mAh (zapewne z mocą 25 W).

HONOR Magic V Flip / fot. via gizmochina.com

Zatem nasz bohater poskłada konkurencje w tym aspekcie. Co do pozostałych kwestii brakuje pewności. Wiemy ponadto, że optykę poprowadzi aparat główny z matrycą 50 MP i OIS, którego będzie wspierać pomocniczy czujnik. Udostępnione grafiki zdradziły coś jeszcze.

Czyżby Magic V Flip miał otrzymać największy dotąd ekran zewnętrzny? Wszystko na to wskazuje. Panel OLED rozpościera się bowiem na całej połówce składanej powierzchni. Mimo wszystko na potwierdzenie przyjdzie poczekać do oficjalnej premiery.

Dostępność pierwszego składanego (z klapką) smartfona producenta

Na razie nie potwierdzono, ani nie zaprzeczono globalnej dostępności. Uważam, że model pojawi się w Europie. Pragnę przypomnieć o obecności (oficjalnymi kanałami dystrybucji) HONORa Magic V2 na naszym podwórku. Nie widzę żadnych powodów, aby zupełnie nowy model miał ominąć Polskę szerokim łukiem.

https://www.gsmmaniak.pl/1491945/honor-magic-v-flip-specyfikacja-design/

Źródło: gizmochina

Patryk Zimowski

Najnowsze artykuły

  • Promocje

Epic Games ma dla Was dwie wyjątkowe strategie. Takiej okazji już dawno nie było

Fani strategii mogą czuć się kokietowani. Epic Games w ramach rozdawnictwa postanowił udostępnić graczom dwa…

20 listopada 2025
  • Promocje

Takiego G-Shocka nie ma nawet Casio. Za 60 złotych dostajesz kapitalną baterię, IP68 i latarkę

Tanich smartwatchy o designie G-Shocka jest wiele, ale to BlitzWolf BW-AT7 robi największe wrażenie -…

20 listopada 2025
  • Operatorzy
  • Play

Kwartały mijają, a jest to wciąż najlepszy pancerny smartfon producenta. Nie tylko IP69 i MIL-STD-810H

W ostatnich miesiącach zadebiutowało parę pancernych smartfonów polskiego HAMMER-a, ale żaden z nich nie jest…

20 listopada 2025
  • Honor
  • Newsy
  • Telefony

Może i jest cieniasem, ale na pewno nie pod względem specyfikacji. Przeciwnie – wręcz czaruje wyposażeniem

Do sieci trafiła specyfikacja maluszka dopełniającego serię Honor Magic8. Model Mini przenika się z wersją…

20 listopada 2025
  • Artykuł sponsorowany

Czy warto TERAZ kupić Roborock Saros 10R?

Roborock Saros 10R ma system nawigacji nawet 21 razy dokładniejszy od klasycznego LiDARu i mierzy…

20 listopada 2025
  • Promocje

Zegarki Amazfit w super promocjach! Można sporo zaoszczędzić, a pewien sklep oferuje trzy raty za darmo

Dobry producent postanowił przecenić swoje smartwatche zarówno u siebie, jak i w wielu sklepach partnerskich.…

20 listopada 2025