Mimo odmiennej nazwy w każdym kraju, znany w Polsce jako Avila Samsung cieszy się niemal na każdym rynku bardzo dużą popularnością. Niemniej jednak, aby jeszcze zwiększyć jego sprzedaż, południowokoreański producent wraz z domem mody Zadig & Voltaire, wypuścił na francuski rynek specjalną serię S5230 – Player One Zadig & Voltaire.
Linia S5230 wydana przy współpracy z francuskim domem mody Z&V, poza odświeżonym wyglądem, nie oferuje żadnych nowych funkcji, a szkoda. Dla przypomnienia dodam, że wyposażono go w: 3-calowy, dotykowy wyświetlacz o 320 x 240, aparat 3,2Mpix, akcelerometr, interfejs TouchWiz, radio FM i odtwarzacz multimedialny.
Na koniec wspomnę, że jest to już kolejna, po dostępnym w Niemczech S5230 Star (stworzonym wraz z Borisem Entrupem z Maybelline), specjalna edycja niezwykle popularnego Samsunga.
Cena popularnej Avilli na naszym rynku to
Źródło: unwiredview
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
iQOO przygotowuje nowe smartfony z najwyższej półki. Przecieki ujawniły szczegóły dotyczące iQOO 16 oraz modelu…
Wszystko wskazuje na to, że Honor powoli zdobywa szczyt popularności w Europie. Za sprawą statystyk…
Motorole są ładne, nieźle wyposażone i tanie. A raczej były tanie, tj. dobrze wycenione w…
Samsung Galaxy S25 Ultra doczekał się tak dobrej promocji w Polsce, że z miejsca stał…
Jakiś czas temu w końcu dostaliśmy informację o tym, że Trump Mobile T1 istnieje i…
Jeżeli mielibyśmy sobie przypomnieć, kto robi kompaktowe flagowce, to jednym z producentów będzie oczywiści Honor.…