, Newsy Operatorzy Pozostali Telefony

Maxcom MM500 oficjalnym telefonem Ojca Rydzyka

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • JADWIGA92

  Mnie sie przydaje taky telefon zawsze wnuczka pomaga mi wyslac sms do radia maryja. OJCIEC RYDZYK OJCIEC RYDZYK. to jebany w dupe cwel;]

 • dziadek

  Niestety ten telefon to CHIŃSZCZYZNA na całej liniii (zresztą tak samo jak Voxtel).. tak jak pozostałe produkty firmy MAXCOM, a pod wieloma opiniami na różnych forach kryją się w moim odczuciu pseudo osoby mające na celu ukrycie faktu o pochodzeniu tego telefonu jakoby miał swe korzenie w polsce….tylko żeby wyprodukować taki telefon potrzeba wielu milionów zł. w inwestycję czego firma MACXOM z pewnością nie posiada oprócz magazynu na produkty importowane z CHIN i TAIWANU.

 • xkx

  W ofcjalnym sklepie cena za ten telefon jest 320 zł w skąpcu znalazłem za 284 zł. Niby majątek to nie jest ale dla emeryta kazda złotówka ma znaczenie.

 • fig

  No gdzie jest tanszy? U Rydzyka 299 pln, w skapcu od 308 zl do 360?? A na allegro jeden za 350 zl?? no to jak panie redaktorze…

  • http://komorkomaniak.pl Paweł Żmuda

   Da się go dostać nawet za 200parę złotych. Możliwe, że sklepy internetowe szybko podwyższają ceny – w końcu telefon został całkiem nieźle rozreklamowany w mediach.


reklama