Samsung Galaxy Nexus to jeden z najlepszych smartfonów na rynku z systemem Google Android i nie mam tutaj na myśli specyfikacji technicznej, która w tym wypadku plasuje model w segmencie mid-range, ale fakt, że Samsung stworzył go przy ścisłej współpracy z Google, co oznacza, że otrzymuje on najnowsze wersje oprogramowania najszybciej na rynku. Nic więc dziwnego, że większość gsmManiaKów wyczekuje już kolejnej generacji Nexusa, który zadebiutuje na rynku, najprawdopodobniej jako Samsung Galaxy Nexus 2 GT-i9260.
W sieci pojawiło się kilka informacji odnośnie specyfikacji technicznej, z których to dowiadujemy się, że model ten zostanie wyposażony w wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, choć nie wiadomo jakiej będzie on wielkości. Moc obliczeniową ma zapewniać dwurdzeniowy procesor Cortex A9 o częstotliwości taktowania 1.5 GHz ze wsparciem ze strony 2 GB pamięci operacyjnej RAM. W sumie możemy założyć, że zadebiutuje z systemem Google Android 4.1 Jelly Bean.
Nazwa urządzenia nie została jeszcze ostatecznie potwierdzona, toteż na półkach sklepowych może pojawić się model o nazwie Galaxy Nexus Plus, Galaxy Premier czy chociażby Galaxy Nexus Two. Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie poznamy nieco więcej szczegółów.
źródło: gadgetizor
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
OnePlus Pad Lite przed premierą zdradził 100% specyfikacji i design na renderach. To rozsądny tablet…
POCO F7 w końcu zdradził wygląd. Nadchodzący do Polski bestseller Xiaomi otrzyma świetny design, który…
vivo X200 FE ma potencjał zostać jednym z nielicznych kompaktowych flagowców, które zostaną oficjalnie zaprezentowane…
Nikt mi nie wmówi, że przy takiej promocji istnieje lepszy smartwatch do 1000 złotych niż…
Nowa wersja OxygenOS 15 trafiła do superśredniaka OnePlus 13R. Producent w aktualizacji zadbał o praktyczne…
Po tygodniu urlopu ManiaK Tygodnia powraca w 13 odsłonie. Tym razem będzie o wielkich bateriach,…