Nie mamy jeszcze nawet połowy miesiąca, a za nami już trzy konferencje (Nokia, Motorola, Apple), zaprezentowanych 6 smartfonów (Lumia 920, Lumia 820, Droid RAZR M, Droid RAZR HD, Droid RAZR HD MAXX oraz iPhone 5) i to jeszcze nie koniec, gdyż wrzesień jest najgorętszym okresem na rynku urządzeń mobilnych.
Już za 5 dni czeka nas kolejna konferencja Motoroli tym razem z Intelem oraz, jak wynika z najnowszych informacji, tego dnia w Nowym Jorku swój event planuje LG Electronics wraz z amerykańskim producentem układów SoC – Qualcomm. Dzień później (19/09/2012) natomiast, w Nowym Jorku o godzinie 11 czasu EST (16:00 w Polsce) nowościami zachwyci nas tajwański koncern HTC, który pokaże światu najprawdopodobniej pierwszy 5-calowy smartfon oraz trzy urządzenia z Windows Phone 8. My jednak skupimy się na LG Elcetronics.
Sam koncern nie ujawnia wiele szczegółów na temat samej imprezy, ale zaproszenie mówi nam, że zostanie zaprezentowany najnowszy smartfon – Optimus G, wyposażony w 4-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S 4 Pro oraz 13-megapikselowy owiany już sławą aparat główny. Ponadto na zaproszeniu jest dość interesujące hasło: Żyj bez granic” co dodatkowo potwierdza, że będzie to smartfon najwyższej klasy.
źródło: ubergizmo
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Wygląda na to, że YouTube niedługo zarzuci Was nowymi, niepomijalnymi reklamami. Google testuje właśnie funkcję,…
OPPO szykuje się do globalnej premiery aż kilku urządzeń. Poza słuchawkami Enco Buds 3, smartwatchem…
Nothing Phone 3a Pro to moim skromnym zdaniem jeden z najlepszych telefonów do 2000 złotych.…
Sker Ritual – to bez wątpienia FPS, który można określić mianem niedocenionego. Teraz każdy z…
Wydany swego czasu komunikat przez Santander może zaskoczyć wielu klientów. Popularny bank poinformował użytkowników o…
Być może nie najlepszy na rynku i być może nie najwydajniejszy. Ale na pewno bardzo…