Oppo Reno 11 5G / fot. producenta
OPPO Reno 11 i OPPO Reno 11 Pro ujawniły globalną specyfikację. Smartfony będą zróżnicowane z pierwowzorami i niekoniecznie to dobra wiadomość. Niebawem średniaki zawitają na światowe rynki oraz do Polski, a oto dostępne szczegóły.
Na malezyjskiej stronie producenta ogłoszono termin. Prezentacja odbędzie się 11 stycznia 2024 roku. Wiele źródeł podaje tę datą jako tożsamą z prezentacją światową. Niestety, OPPO jeszcze nie potwierdziło tej informacji oficjalnie, co nie zmienia faktu, że jest ona wysoce prawdopodobna.
Firma regularnie wypuszcza serię, choć w nieregularnych odstępach. Średnio dwa razy do roku można spodziewać się nowych smartfonów, a ostatnie z nich — OPPO Reno 10 — debiutowały w Polsce w połowie lipca 2023 roku.
https://www.gsmmaniak.pl/1453669/oppo-reno-11-5g-oficjalnie-cena-specyfikacja-premiera/
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
W ostatnich miesiącach zadebiutowało parę pancernych smartfonów polskiego HAMMER-a, ale żaden z nich nie jest…
Do sieci trafiła specyfikacja maluszka dopełniającego serię Honor Magic8. Model Mini przenika się z wersją…
Roborock Saros 10R ma system nawigacji nawet 21 razy dokładniejszy od klasycznego LiDARu i mierzy…
Dobry producent postanowił przecenić swoje smartwatche zarówno u siebie, jak i w wielu sklepach partnerskich.…
Jak ważne jest wsparcie aktualizacjami telefonu? Czasami jest to coś, co decyduje o życiu lub…
Kompaktowy telefon z przepotężną baterią oraz z rewelacyjną specyfikacją może jednak zostać anulowany. Mowa tu…