, Apple iOS Telefony

Czy Apple zdoła pokazać nam, że ma pomysł na iPhone?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • biscuit

  Wątpię, abyś przy takich rozdzielczościach zauważył różnicę. A sama rozdzielczość jest lepsza, ppi to już inna kwestia.

 • Smash

  Biscuit – o lepszej rozdzielczości to akurat bzdura. Więcej pikseli w pionie jest ze względu na wyższy ekran, w szerokości nic się nie zmieniło, więc ppi zostało takie samo jak w 4-4s. Gdyby dali rozdzielczość HD, do czego mało już brakuje, to retina nadal byłaby WOW pod względem rozdzielczości. Aktualnie bodajże Lumia 920, Xperia S i inne tego typu telefony z max 4,3″ z rozdziałką HD (lumia ma więcej pikseli w poziomie) mają większą rozdzielczość na cal niż iPhone.

 • biscuit

  Taki sam jak z 4 na 4s. Wzrost wydajności, lepszy aparat oraz funkcje, które pomimo tej samej wersji systemu uświadczymy tylko na nowym modelu. Być może wydłuży się czas pracy na baterii.
  Ale przede wszystkim większy ekran o lepszej rozdzielczości – już samo to pewnie skłoniło by wiele osób do zmiany na nowszy model.

 • wow_wow

  a wytlumaczy mi ktos jaki jest sens przesiadki np z iphona 4s na iphone 5? w koncu system maja ten sam…

 • Sunbeach

  Oby tylko telefon był nie tylko dłuższy a szerszy i przede wszystkim cienki jak 3GS lub cieńszy 🙂 Oczywiście procesor 4 rdzeniowy i fajnie gdyby pozmieniało się coś w interfejsie a nie znów te same ikonki i nic poza tym. Czekamy!


reklama