ASUS Vivobook GO 15/ fot. producenta
W sklepie Media Expert kupimy teraz w dobrej cenie laptop ASUS Vivobook GO 15 z wyświetlaczem OLED, 16 GB RAM i solidnym procesorem. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z okazji.
W Media Expert wystartowała właśnie promocja na świetnie wyposażonego laptopa marki ASUS. Chodzi o model ASUS Vivobook GO 15 w bogatym wariancie 16/512 GB.
Laptop aktualnie dostępny w dobrej cenie w sklepie Media Expert – za 3099 złotych.
ASUS Vivobook GO 15 wyposażony jest w dużą matrycę o przekątnej 15,6″ Full HD wykonaną w technologii OLED. Całość napędza tu procesor Ryzen 5 7520U, czyli układ ośmiordzeniowy o maksymalnym taktowaniu 4,3 GHz.
Do dyspozycji dostajemy 16 GB pamięci RAM typu LDDR5, a także dysk SSD o pojemności 512 GB. Producent chwali się także wytrzymałą baterią, którą to do poziomu 60% naładujemy w około 50 minut.
Co więcej, laptop przeszedł także testy zgodnie z normą wojskową MIL-STD-810H, używaną przez amerykańską armię. Na uwagę zasługuje także technologia redukcji szumów 3D (3DNR), która poprawia ostrość obrazu z kamery internetowej podczas wideokonferencji.
Całość dopełnia tu obecność systemu Windows 11, łączności Bluetooth w wersji 5.3, a do tego zestaw portów 2x USB 3.2, USB typu C, złącze słuchawkowo-mikrofonowe i HDMI. Dzięki karcie Wi-Fi 6E (802.11ax) możemy korzystać także z szybkiego i stabilnego połączenia z siecią.
Artykuł sponsorowany
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…