, Android Newsy Samsung Smartfony Telefony

Podrasowany Samsung Galaxy Note II? Zobacz, co zmienił producent

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • AREK

  @ Szymon Marcjanek:
  Tak, zgadzam się, ale ta reguła dotyczy, wyświetlaczy mniejszych i dokładnie jest tak w przypadku ekranu 3,8-4,5 cala. Przy przekątnej 5,5 cala to już nie ma znaczenia, Jak będzie w praktyce, to się dopiero przekonamy w październiku.
  @yrrah69
  Oczywiście chodziło o led.

 • yrrah69

  „Ulepszono również lampę ksenonową”
  Niestety tylko led.

 • http://www.gsmManiaK.pl/ Szymon Marcjanek

  @AREK: Panoramiczny ekran świetnie nadaje się do oglądania filmów, ale w codziennej pracy ze smartfonem (czytanie, przeglądanie czy tworzenie dokumentów) sprawdza się już tak sobie niestety. Pozdrawiam

 • Bohdan

  SAMSUNG NOTE2, to wspaniały sprzęt. Niczego mi więcej nie trzeba. Cena, bardzo wysoka, ale jakoś dam radę.

 • AREK

  Lepszej specyfikacji, już nie trzeba. Note2, ma najlepszą obecnie na rynku. Jeśli bym czegoś życzył, to tylko niższej ceny, bo 3.000 zł, to dla mnie za dużo.
  Do Pisula:
  Również tak początkowo myślałem, ale trochę poczytałem i zgodziłem się z producentem, że zmiana proporcji powinna iść w rym kierunku. Zaznaczam, że z polskich serwisów nie korzystałem, bo tu nie ma żadnych informacji i wyjaśnień, natomiast na zachodzie bardzo dużo piszą o Samsungu Note2.
  I okazuje się, że zmiana proporcji ekranu jest również w odniesieniu do NOTE2, krokiem na przód. Zastosowano w nim wyświetlacz RGB i to modyfikowany. Dzięki temu rozdzielczość się zmniejszy do proporcji 16:9, ale ( i tu uwaga!) gęstość pikseli się … zwiększy, właśnie dzięki nowemu typowi ekranu. A format 16:9, jest bardziej kompatybilny z grami, filmami i niektórymi zewnętrznymi aplikacjami. Już nie będzie trzeba zdjęć „przystosowywać” do wyświetlacza komputera,(a przez skalowanie nieco tracimy na jakości fotki). Filmy fabularne na NOTE1, nie wykorzystywały całości wyświetlacza, a w NOTE2, pięknie wypełnią całą jego powierzchnię.
  Aparat fotograficzny, również przeszedł metamorfozę. Całkowitą, w stosunku do Note1 i częściową, w stosunku do SGS3. Zyskał nowy moduł czujników,dzięki temu zdjęcia będą ostrzejsze. Unowocześniono HDR i wprowadzono nowy rodzaj filtrów szumów przy nagraniu ścieżki dźwiękowej w zapisie video. Ulepszono również lampę ksenonową
  Rysika już się nie zgubi. Ma czujnik elektroniczny i w razie problemów, naprowadzi właściciela na jego trop. Zmian jest bardzo dużo, szkoda, że u nas tak niewiele się o tym pisze.

 • pisul

  Jedynka to kosmos. Przy dwojce szkoda ze zmienili proporcje .I ekran jest dluzszy bardziej prostokatny, przy jedynce bardziej mu do kwadratu. Moze i w 2 lepiej sie oglada film na tubie ale www tylko jedynka!


reklama