Nubia Red Magic 8 Pro / fot. producenta
Flagowe modele smartfonów Nubia Red Magic 9 i 9 Pro szykują się do premiery! Zdradzają pierwsze detale specyfikacji, w tym flagowy układ Qualcomm czy solidną porcję pamięci RAM.
Nubia szykuje się do zbliżającej się premiery modeli Nubia Red Magic 9 i Red Magic 9 Pro. To gamingowe flagowcc, które powinny dotrzeć także do Polski (a przynajmniej model Pro). Co już dziś o nich wiemy?
Sprzęty tuż po wyjęciu z pudełka mają pracować na systemie Android 13 z autorską nakładką Redmagic OS. Nie wiemy natomiast, ilu aktualizacji systemowych można spodziewać Oba smartfony z serii pojawiły się niedawno także na platformie certyfikacyjnej Wi-Fi Alliance. To może sugerować rychłą premierę.
Dla przypomnienia, Red Magic 8 i 8 Pro zadebiutowały już w grudniu 2022 roku, więc debiutu następców możemy spodziewać się jeszcze w tym 2023 roku, a może nawet szybciej, niż w ostatnim jego miesiącu.
Podstawowy model Red Magic 9 ma numer modelu NX721J, natomiast Red Magic 9 Pro to numer NX769J.
REDMAGIC 8S Pro / fot producenta
Jeden z modeli serii Red Magic 9 pojawił się niedawno także w serwisie GeekBench. Stamtąd dowiadujemy się, że smartfon napędzi flagowy układ Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, wspierany przez 12 GB pamięci RAM.
Prawdopodobnie pojawi się też opcja z aż 16 GB RAM, jak to było w przypadku poprzedników.
Poza tym możemy liczyć na mocną baterię (co najmniej 6000 mAh jak u poprzednika) czy udoskonalone szybkie ładowanie (ostatnio 80 W w modelu Pro). Do tego duży ekran AMOLED 120 Hz, który świetnie radzi sobie w grach. Specyfikacja na pewno będzie flagowa, a nie łatwo będzie przebić wyposażenie zeszłorocznych modeli.
Z taką specyfikacją Nubia Red Magic 9 i 9 Pro ma sporą szansę, by znaleźć się w naszym rankingu najlepszych smartfonów dla graczy:
https://www.gsmmaniak.pl/1333660/polecane-smartfony-do-gier-dla-graczy-co-kupic/
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…