itel S23+ / fot. producenta
Co wyjdzie z połączenia modeli iPhone 15 Pro oraz Samsung Galaxy S23+? Dziwny i upośledzony twór z równie dziwną specyfikacją i nazwą itel S23+. Nowy smartfon przy okazji kosztuje grosze i oferuje 3-letnią gwarancję.
Miszmasz pełną gębą. Nomenklatura tak jakby zapożyczona od firmy Intel i Samsunga, a wygląd zdecydowanie ajfonowy. Niemniej jednak w cenie 120 $ (około 525 zł) nie ma szans znaleźć drugiego takiego zakrzywionego AMOLEDa.
Panel z obsługą AoD zakrzywiony jest pod kątem 59° i chroniony jest szkiełkiem Corning Gorilla Glass 5. Rozdzielczość wynosi Full HD+, próbkowanie dotyku 240 Hz, lecz częstotliwość odświeżania jest owiana tajemnicą. Obstawiałbym 90 Hz lub maksymalne 120 Hz.
Zaplecze fotograficzne:
Bateria pomieściła 5000 mAh i wspiera ładowanie 18 W. Przewód odpowiedzialny z czerpanie energii to USB typu C. Wydajnością steruje UNISOC T616 w połączeniu z 8 GB RAM typu LPDDR4X. Pamięć operacyjną można rozszerzyć o wirtualne 8 GB.
Z kolei pamięci wewnętrznej przewidziano 256 GB typu UFS 2.0. Niemniej ważny jest Android 13 z nakładką itelOS 13. Czyżby nawiązanie nie było przypadkowe? Chyba nie, bo nie zabrakło Dynamic Bar, czyli pływającej wyspy.
Ponadto itel S23+ mierzy zaledwie 7.9 mm grubości i waży 178 g. Na wyposażeniu pojawił się także moduł NFC. Warto też wspomnieć o 36-miesięcznym okresie gwarancyjnym i półroczną możliwością wymiany ekranu.
Przy okazji sprawdź promocję przygotowaną modelowi POCO X5 Pro 5G.
https://www.gsmmaniak.pl/1432750/poco-x5-pro-5g-super-promocja/
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
RTV EURO AGD przecenia hitowe urządzenia. To smartfon Redmi z aparatem 200 MP, poręczny tablet…
Fani strategii mogą czuć się kokietowani. Epic Games w ramach rozdawnictwa postanowił udostępnić graczom dwa…
Tanich smartwatchy o designie G-Shocka jest wiele, ale to BlitzWolf BW-AT7 robi największe wrażenie -…
W ostatnich miesiącach zadebiutowało parę pancernych smartfonów polskiego HAMMER-a, ale żaden z nich nie jest…
Do sieci trafiła specyfikacja maluszka dopełniającego serię Honor Magic8. Model Mini przenika się z wersją…
Roborock Saros 10R ma system nawigacji nawet 21 razy dokładniejszy od klasycznego LiDARu i mierzy…