wtorek, 4 września 2012, Szymon Marcjanek

Samsung – fatalne przedstawienie na IFA 2012

Samsung Galaxy Note 2 2
Samsung Galaxy Note 2 / fot. gsmManiaK.pl
 • http://www.gsmManiaK.pl/ Szymon Marcjanek

  @Pablito: To już zależy od owych opiniotwórczych blogerów. 😉 Pewnie, znałem i takich, którzy dla kolejnego zaproszenia pisali/mówili bzdury, ale to – w moim odczuciu – były wyjątki.

  Sam miałem już okazję jeździć w kilka miejsc korzystając z przeróżnych zaproszeń, co nie przeszkadza mi pisać zgodnie z własnym sumieniem, a nie podług wytycznych agencji PR. 🙂

  W ostatecznym rozrachunku liczy się to, żeby pisać na temat i szczerze – inaczej szybko stracisz CzytelniKów. W każdej branży i w każdym medium.

  Pozdrawiam

 • Pablito

  czytałem, że odmówili śmigania w koszulkach z logo Samsunga i reklamowania marki.. ale nie mogę właśnie odnaleźć gdzie to przeczytałem, by podeprzeć się linkiem. nie zmienia faktu, że to przykra sytuacja. a czy zapraszanie na koszt jakiejś marki nie jest..wpływaniem na ocenę ich produktów przez tychże opiniotwórczych blogerów? tak pytam z ciekawości:).. napiszesz nieładnie, to drugi raz nie zaprosimy ;), jak to jest?

 • Maniek

  Szczerze mówiąc całość brzmi tak (nie bójmy się tego powiedzieć) idiotycznie, że po prostu nie idzie w to uwierzyć. Nie tyle chodzi tu o obronę Samsunga, co zwykłe powątpiewanie w przedstawioną tu, kompletnie absurdalną historię.

  Co do odwiedzanych przeze mnie serwisów, to wyżej wymienione akurat nie figurują na liście, ale wiadomo – wszystkiego człowiek nie ogarnie 🙂

  Jeżeli to prawda, to nie wiem jaki kretyn to nakręcił, ale powinien wylecieć z wielkim hukiem, prosto do Korei Północnej, bo na każdym możliwym kroku było to, delikatnie rzecz ujmując, działanie na niekorzyść pracodawcy.

 • http://www.gsmManiaK.pl/ Szymon Marcjanek

  @Maniek: Serio? The Next Web nie jest dużym serwisem? Na polskim podwórku zajmowały się tą sprawą choćby gazeta.pl czy PCLab, temat trafił też na główną Wykopu, ale to przecież niszowe tytuły… 😉

  Fajnie, że próbujesz bronić Samsunga, ale trzymając się faktów sprawa wygląda prosto – przedstawiciele tej firmy postąpili idiotycznie, a sytuację swoją pogorszyli dodatkowo wysyłając przeprosiny, które przeprosinami nie są.

  @ROMAN, @Tycjan – Ten sam adres IP, te same dane sesji – witam przedstawiciela/i agencji Samsunga. 😉 Proponuję tylko zmienić linię obrony – tłumaczenie, że winnym jest firma Apple, w tym wypadku jest równie mądre, co postępowanie Panów i Pań z indyjskiego oddziału firmy.

  Pozdrawiam

 • Tycjan

  Dwóch blogerów i to jeszcze kurtuazyjnie przeproszonych? Co to za brednie?To jak można nazwać tysiące nabitych w butelkę nabywców iPhone, po każdej premierze tego telefonu?

 • ROMAN

  Również nic takiego nie znalazłem, ale przyzwyczaiłem się, że środowiska emocjonalnie związane (przede wszystkim) z Apple, rozpowszechniają różne informacje, bardzo często mijające się z prawdą.

 • Maniek

  Strasznie to wszystko grubymi nićmi szyte. Nie wspominając już nawet, że nie znalazłem ani jednej wzmianki o tym incydencie na żadnym ze śledzonych przez mnie dużych zagranicznych portali branżowych. A trochę tego jest.

  Brakuje jeszcze motywu zamknięcia w piwnicy, biczy i skąpych skórzanych strojów by dopełnić całości.


reklama