Wyśmienity telefon LG KM900 Arena zdobył nagrodę iF Communication Design Award 2009 za interfejs 3D S-Class. Nagroda jest tylko potwierdzeniem tego jak dobrym urządzeniem jest dziecko koreańskiego producenta. O jakości komórki świadczy ilość sprzedanych egzemplarzy – od trzech miesięcy w Europie sprzedano 500 000 sztuk!
W nagrodzony interfejs wyposażono również telefony Viewty Smart (LG-GC900), LG-GM730 oraz LG-GD900 Crystal, który właśnie trafił na światowy rynek. Trójwymiarowy S-Class zalicza się do najbardziej intuicyjnych i przyjaznych interfejsów. Został oparty o trójwymiarowy sześcian oddając do dyspozycji użytkownika cztery niezależne pulpity. Słynie z wygody i szybkości, która w wypadku LG Arena jest dodatkowo wspomagana przez wyśmienity procesor. Na takie rozwiązania aż miło patrzeć.
Komórka oprócz nagrodzonego interfejsu wyposażona jest w 3-calowy ekran pracujący w rozdzielczości 800×480, WiFi, GPS oraz HDSPA. Jej ogromną zaletą jest także aparat z matrycą 5Mpix. Mam nadzieję, że to dopiero początek sukcesów znakomitego urządzenia z Korei.
źródło: slashphone
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Pierwszy składany iPhone od Apple to urządzenie, na które fani czekają od lat. Choć premiera…
RTV EURO AGD przecenia hitowe urządzenia. To smartfon Redmi z aparatem 200 MP, poręczny tablet…
Fani strategii mogą czuć się kokietowani. Epic Games w ramach rozdawnictwa postanowił udostępnić graczom dwa…
Tanich smartwatchy o designie G-Shocka jest wiele, ale to BlitzWolf BW-AT7 robi największe wrażenie -…
W ostatnich miesiącach zadebiutowało parę pancernych smartfonów polskiego HAMMER-a, ale żaden z nich nie jest…
Do sieci trafiła specyfikacja maluszka dopełniającego serię Honor Magic8. Model Mini przenika się z wersją…