, Android Gry i aplikacje Newsy Sony Telefony

Szykuje się aktualizacja kolejnych smartfonów Sony

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • m

  Xperia P na ICS działa rewelacyjnie. Nie dostrzegłem, żadnych irytujących błędów, może z zasięgiem ewentualnie mogło by być lepiej, bo mam średnio kreskę mniej niż na X8 ale pozatym ok.

 • Ertam

  Xperie 2011 mają problemy już tylko z diodą powiadomień, gdyż Sony wypadało poprawkę.

  Ehh… A Orange nie wydało jeszcze ICS do mojego Live With Walkman…

 • Mirosław

  No faktycznie..jak na flagowy model to wygląda naprawdę blado..Sony w mailu potwierdził,że kolejna aktualizacja powinna rozwiązać wszystkie problemy..Super..tylko dlaczego tak długo trzeba czekać..tyle miesięcy mieli programiści by dopiescic soft..tyle było zapewnień ze strony Sony…a wyszło jak zawsze. Pozdrawiam

 • Mirosław

  No nie wiem czy pozostałe koncerny mogą brać przykład z Sony.Aktualizacja 4.0.4 dla SXS spowodowała masę błędów w systemie z którymi czasami ciężko żyć..poważnie.Na XDA aż się gotuje z niezadowolenia użytkowników..i ja do nich też należę..podam kilka przykładów (oczywiście robiłem kilka razy wipe oraz naprawiałem system przez PCC) dialer odpala się kilka sekund..miniatury zdjęć w zakładce ulubione wyglądają koszmarnie..w kontaktach wszystkich ok. po podłączeniu ładowarki 220V rotuje się ekran główny mimo wyłączenia auto rotacji..ładowarka samochodowa (obojętnie czy to oryginalna Sony czy np. Motorola 2000 mAh ) nie potrafi doładować telefonu podczas nawigacji..dopiero kilka restartów systemu i czasami zaczyna ładować (koszmar) zanikający sygnał GSM jak zniknie to już tylko restart telefonu zostaje..sam się nie podniesie..i tak można by wymieniać kilka innych błędów. Oczywiście wszystkie potwierdzone przez innych użytkowników np. na XDA..dlatego Sony jeszcze dużo musi się nauczyć co do optymalizacji softu..wydać na szybko aktualizację to nie sztuka..i jeszcze jedno..tych błędów nie było na 2.3.7 Pozdrawiam.

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   @Mirosław, jeżeli jest tak jak piszesz a nie mam podstaw aby Ci nie wierzyć to faktycznie trochę blado to wygląda, jednak nie można zaprzeczyć, ze starają się jak mogą aby aktualizować wszystkie urządzenia na bieżąco.
   Pozdrawiam i życzę rychłego wprowadzenia poprawek do obecnej wersji softu w modelu Xperia S.


reklama