, Nokia Symbian Telefony

Trochę historii – Nokia N95

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Dex

  Ehhh kiedyś moje marzenie, ale kontakt z tym urządzeniem był bardzo brutalnym zderzeniem z rzeczywistością… na papierze cudo, niestety w praktyce kilka elementów w nim zawodziło. Nie będę wspominał już o baterii, która potrafiła pod wieczór zaprotestować (co to za telefon, jeśli nie można w nocy taksówki wezwać?), ale nie sposób pominąć GPS-u, który łapał zasięg dramatycznie długo (później miałem E71 – znajdował mnie w kilka sekund), szumu przy odtwarzaniu muzyki, albo kształtu, który robił mi dziury w spodniach ;). Z drugiej strony „wąż” w 3D, znakomity, jak na tamte czasy, aparat czy sam fakt przebywania z prawdziwym „Hi-endem” od Nokii potrafiły to jakoś wynagrodzić… video VGA i 30 klatkach było lepsze niż z kompaktu Canona, który wtedy miałem..ehhh no człowiek wtedy młodszy był… 😀

 • Azawakh

  Nigdy nie miałem tego smartphoba ale zawsze chciałem go mieć. To był znakomity smartphone i znakomicie wyposażony a jego poprawiona wersja 8GB nadal robi wrażenie i sprawia, że czuje się przed nią respekt. Miałem ją kupować ale… kupiłem biznesowy model E51, który stał się pierwszym moim smartphonem w życiu.

 • m

  Zazdrość mnie brała jak widziałem go w rękach kumpla… ach, co to był za sprzęt! Fakt, że zdobyłem N73 więc jego okrojoną wersję, ale N95 to było coś!

 • michu

  Ja miałem N95 (wersję czarną). Dałem za niego coś koło 1600. Używalem go ponad 2 lata. Następnie wsiadłem na N8, a moją N95 do tej pory używa moja młodsza siostra. W sumie moja N95 ma około 4 lat. Oprócz tego, że pozdzierała się farba na przyciskach, z telefonem nic się złego nie dzieje, w serwisie był chyba raz i wiązało się to tylko ze zmianą softu.
  Teraz już nie ma takich mocnych telefonów 🙂

 • Go

  Gsm sklep-jeżeli dla ciebie jedna z najlepszych nokii jest obciachem to musisz być naprawdę bardzo prostym człowiekiem

 • GSM sklep

  WIOCHA – posmiewisko zenada
  cos dla drecha ktory nosi biale skarpety do czarnych adidasow i spodenek i ujezdza golgem 3 – ta nokia pasuje
  TOTALNY OBCIACH

 • 321 Atak

  Mogli byście się wysilic na nieco obszerniejsze artykuły na temat historii tych kultowych sprzętów.

 • lol

  Najlepszy telefon niedotykowy !

 • DrateK

  Pamiętam kumpel sobie go kupił zaraz po premierze. Zapłacił za niego 1600zł ale po miesiącu upadł i rozlał się ekran 🙂

 • Waveik

  Czemu znacie moja historie. Wszystkie opisane telefony miałe je. Super fonik był. Szkoda ze nie ma takich


reklama