, Android Google Gry i aplikacje

Groźny wirus sieje popłoch w świecie Androida

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.facebook.com/marcin.djscr Szczypta Radosci

  panike sieja i tyle…Androi najlepsza platforma

 • Kaziu

  Od lat pracuje na różnych kompach, od tych stareńkich, co to ich nowe pokolenie nie kojarzy, po te najnowsze i nie wiem, może to bzik taki, ale na tym wszystkim zawsze się pałętał jakiś AV. Na Androida, co go mam, też wrzuciłem F-Secure Mobile Security. Bo, jak tu ktoś powiedział, za dużo się teraz wszystkiego plącze po sieci, żeby się samemu można było upilnować.

 • Józiu

  No ja tam nie wiem, ale na wszystkim, czego używam, odruchowo instaluję antywirusy. Na andku mam F-Secure Mobile Security i żadnych problemów. Naciąganie? Nie sądzę, raczej uważam, że w dzisiejszych czasach, gdy tyle tego świństwa pałęta się po sieci, wręcz konieczność.

 • vaxeiro

  Przecież każdy Android od zawsze ma wbudowaną funkcję namierzenia telefonu… Po co do tego jakakolwiek zewnętrzna aplikacja? Podobnie jak blokadę pinem/wzorem, chociaż i tak nic nie pomoże na fizyczne wyjęcie karty SD i sim.

 • Jaco

  Ja mam AVG Free, skanuje tylko nowo instalowane aplikacje.
  Lecz jego najlepszą funkcją jest możliwość zdalnego zablokowania telefonu ( w przypadku kradzieży, zgubienia). Plus namierzenia go z dokładnościa do około 10m. Dziekuje

 • vaxeiro

  @Krzychu
  Ale Antywirusy na Androida to również jest totalna głupota, zwykłe naciągactwo i lep na naiwnych. Rzecz najbardziej zbędna w telefonie jaką można mieć, już z legendarnej „pierdzącej aplikacji” jest większy pożytek.

 • vaxeiro

  W przypadku zwykłych użytkowników pewnie w jakiejś części tak, bo zwyczajnie naprawdę jest czego zazdrościć 🙂 Ale żeby w miarę znany portal jak ten siał artykuły które przez głupie wtrącenia (typu pierwsze i ostatnie zdanie) potem będą interpretowane przez rzesze bezmyślnie do niebotycznych bzdur…? (co już widać po jednym z komentarzy tutaj…) To już trochę ciężej zrozumieć. Trochę świadomości co się pisze i jak ludzie to odbiorą wypadało by mieć…

  Żadnych fal wirusów nie ma, to jest zwykły, bezmyślny generator mitów. Wirusy na androidzie mają tylko i wyłącznie te osoby które chcą je miec i świadomie się o to proszą babrając się w jakieś lewe piractwo, co najśmieszniejsze – kompletnie nie potrzebne, bo na Androida dosłownie wszystkie legalne gry są darmowe (w okresowych promocjach). A przecież nawet piraci jak byk widzą listę uprawnień aplikacji przed każdą instalacją aplikacji, więc infekcja zawsze jest świadomie na własne życzenie…

 • Krzychu

  Antywirusy są, a nawet coś w rodzaju internet security, np Avast. Więc o czym mowa?

 • linek

  @Vaxeiro
  Te zastraszania, wyzywanie i mieszanie z gównem androida da sie wyjaśnić 1 słowem tyczącym się użytkowników innych OS’ów, gł. WP i iOS/OS X, chodzi o…..
  ZAZDROŚĆ!

 • Jaco

  I weź tu kup komputer z Windowsem na pokładzie, ciągle powstają nowe wirusy…

 • Vaxeiro

  Dla normalnego użytkownika wirusy na androidzie to czysta fikcja i zwykła bzdura a taki artykuł zwyczajnie dezinformuje i sieje bajki.

  Bać się wirusów ma androidzie można dokładnie w takim samym stopniu jak na badzie. A system o niebo lepszy.

 • Tirinti

  A posiadacze Windows Phonów są bezpieczni i śmieją się z lemingów ufających googlighting stranger.

 • http://exploration-base.blogspot.com Dawid

  I weź tu kup smartphona z Androidem na pokładzie, gdy ciągle powstają nowe wirusy.. Może do Polski nie dotrze (chyba, że już dawno tu jest), ale i tak strach.

  Na chwilę obecną mam Wave z badą, na którą bynajmniej nie ma wirusów.


reklama