, Android Gry i aplikacje Newsy Smartfony Sony

Sony Xperia P niebawem dozbroi się w lodową kanapkę

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • biblok

  @Michael tylko, że jak masz pecha to może Ci się zepsuć bateria a po okresie gwarancyjnym będziesz musiał kupić nową w oficjalnym serwisie. Mało prawdopodobne to jest ale jak możesz coś zrobić sam nie tracąc przy tym gwarancji na całe urządzenie to jednak jest to dla mnie zaleta.

  • Daniel

   Hej mam pytanie odnośnie mojego Sony XPERIA P. Piszę co następuję.. W Androidzie 2.3 była jedna rewelacyjna sprawa – Gdy chciałem odblokować telefon musiałem nacisnąć palcem na symbolu kłódki i przesunąć go w prawo natomiast gdy chciałem włączyć tryb cichy wystarczyło nacisnąć po prawej stronie na symbol głośnika i przesunąć go w lewo i to było SUPER!!:)

   Po aktualizacji do Androida 4.0 zamiast symbolu głośnika mam ikonkę aparatu.. Przesunięcie tej ikonki powoduje uruchomienie aparatu co mi się baaardzo nie przydaje:/

   Czy wiecie może jak można i czy można wogóle ustawić tak aby można przełączać się tam w tryb „cichy” „głośny”??

   Denks za pomoc z góry!!:)

 • Daniel

  Hej mam pytanie. Moja nowa XPERIA P z Plusa już mi pokazuje, że mogę sobie aktualizowac system. Tylko tak się zastanawiam czy ja powinienem zrobić to jakoś poprzez stronę Sony? Tak żeby ten Android był dostosowany do mojej XPERI P?

  Komuś moje pytanie może wydawać się głupie ale serio nie mam pojecia:-)

  Jeszcze jedno pytanie mi się przypomnialo. Czy ten nowy Android zabierze mi miejsce w pamięci telefonu czy może w pamięci zewnętrznej (która i tak jest wewnętrzną niewymieniana;-))

  Dzięki z góry za odpowiedzi!!:-)

 • Michael

  @biblok
  Z moich obserwacji wynika, ze bateria w telefonach nie traci na wydajności przez okres ok. 2 lat. Za 2 lata zdażysz zmienić smartfona na nowszy model, więc nie sądzę by był to duży problem.

 • biblok

  No wiem ale jednak ma te dwa rdzenie. Ace 2 jest konkurentem bardziej Xperii U a Galaxy S Advance to bardziej konkurent Xperii P. Jakby w Xperii była tylko wymienna bateria to byłby git, bo pół roku gwarancji na baterię i brak możliwości osobistej wymiany baterii jest trochę uciążliwym rozwiązaniem.

 • Michael

  @biblok
  Moim zdaniem Ace 2 to nie ten kaliber, co Xperia P nawet mimo dwóch rdzeni.

 • biblok

  @Michael jeśli chodzi o Samsunga to np Ace 2 ma 2 rdzenie.
  CO do Xperii P to akurat w naszym kraju jest to popularny model.

 • Michael

  Nie rozumiem, dlaczego wiecznie się przyczepiacie do procesora Xperii P?! Pokażcie mi jakiś mid-endowy model Samsunga wyposażony w 2-rdzeniowy procesor. Sony jako jedyna firma pakuje dwurdzeniowe procki w segment mid-endowy i nie trzeba wywalać blisko 2 kafli na high-end, aby móc cieszyć się wydajnością dwurdzeniowca.

 • yahuto

  kto to jest „wierny użytkownik”?


reklama