, Newsy Nokia Smartfony Telefony

Użytkownicy Nokii preferują smartfony z klawiaturą QWERTY!


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Tirinti

  www.youtube.com/watch…p5Gys0QajU

  Nokia powinna zrobić taki smartphon tylko z nowoczesnym wnętrzem i ekranem AMOLED.

 • Zły mumin

  Przedmówcy mają rację. Miałem wcześniej E71, potem E5. Coś mnie podkusiło i zakupiłem X7 – filmy super, foto super, nawigacja super! Niestety użytkowanie dotykowca ma się nijak do sprzętowej klawiatury. Problemem Nokii był brak ‚następcy kommunikatora, a ja żałuję, że nie kupiłem E7 🙁 Jeśli będzie następna nokia typu E5 lub E7 (E6 była dla mnie za droga w stosunku do możliwości – to samo miała E5, a dwa razy taniej) albo E7 to biorę. A jeśli jeszcze dodadzą do niej windows’a to biorę w ciemno 🙂

 • przem188

  Następce słynnej serii komunikatorów. Jak E7 – z najnowszym Symbianem, ( nie z ograniczonym Winem) lepszym foto, NFC, LTE i lepszym procesorem ( jak w 808 Pure View), większym Ram, oraz czytnikiem kart MicroSD. Może być grubszy niż E7. To nie przeszkadza. Aby miał te wymienione zmiany i dodatki. E7 to niezły fon. Ale ma już ponad rok od premiery,

 • zenek73

  No bo klient biznesowy wolał by coś a’la blackberry a nie zabawkę do grania. Mi się marzy coś na halfqwerty jak P1i – nie lubię tych klawiszy wysuwanych z boku, a rozwiązanie typu dwa znaki na klawisz sprawdziłem na sobie i naprawdę po pary dniach pisało się po prostu wyśmienicie. A dotyk… Cóż. Po prostu tak jest taniej dla producenta. A wszyscy to kupili, podobnie jak błyszczące panoramiczne ekrany w laptopach.

 • Tirinti

  Mam nadzieję, ze wyciągną wnioski. Ja jestem użytkownikiem HTC HD7 i brakuje mi klawiatury i rysika jakie miałem w HTC Universal. Mazanie tłustym paluchem po ekranie kojarzy mi się z badziewnym iphonem i głupota jobsa.

 • ewfwegf

  @Smash
  ta, windows8 za ~900zł…

 • Smash

  Gdyby wydali jakąś dwurdzeniową, dobrze wykonaną słuchawkę z Windowsem 8, dużym ekranem wykonanym albo w technologii amoled, albo IPS z klawiaturą qwerty i jej cena nie wyniosłaby więcej niż lumii 800… Ahh 😀 Biorę.


reklama