>
Kategorie: Newsy Telefony

Drugi najwydajniejszy flagowiec na świecie z innowacyjną baterią 6000 mAh

Końcówka roku obfita jest w przeróżne premiery. Wszyscy fani cyferek (wydajności) powinni być wniebowzięci! Red Magic 8 Pro także sygnalizuje swoją dominację, a jego specyfikacja wraz z debiutem są już potwierdzone.

  • Red Magic 8 Pro odbędzie swój debiut za kilka dni.
  • Znamy całościową specyfikację urządzenia.
  • Flagowiec bryluje w teście AnTuTu, deklasując konkurencję!

Niesamowicie prędki flagowiec Red Magic 8 Pro

Dziwnym trafem koniec roku obfity jest w multum premier. Żeby nie być gołosłownym to: seria Redmi K60, Honor Pad V8 Pro, Honor 80 GT zadebiutują na dniach. Oficjalnych prezentacji było znacznie więcej, ale nie będę zanudzał.

Skupmy się zatem na flagowcu Red Magic 8 Pro. Nim warto zainteresować się szczególnie z prostego względu. Poprzednia generacja telefonu jest możliwa do zamówienia do Polski, chociażby przez oficjalną stronę producenta.

Nadchodzący model zostanie wyposażony w procesor Snapdragon 8 Gen 2, otrzyma maksymalnie 18 GB RAM (LPDDR5X) i maksymalnie 1 TB pamięci UFS 4.0. Pozostałą specyfikację poznasz, klikając w ten link.

Taka konfiguracja według producenta pozwoliła osiągnąć 1 348 653 pkt w benchmarku AnTuTu! Robi wrażenie? Powinno. Jednakże taki wynik nie pozwala objąć tronu jako król wydajności (ale drugie miejsce już tak). Taki tytuł bowiem należy się smartfonowi Redmi K60 Pro.

W każdym razie, jeżeli chodzi o wspomniany test 🙂

Procesor modelu Red Magic 8 Pro / fot. producenta

Wracając do bohatera wpisu. Producent potwierdził kompozycję baterii. Zawrotna pojemność (jak na flagowca) 6000 mAh wspierana będzie ładowaniem o mocy 165 W.

Gdyby tego było mało, pojawiła się swego rodzaju innowacja. Akumulator został podzielony na osiem segmentów. Najpewniej ma to na celu zwiększenie bezpieczeństwa oraz wydajności.


Zatem jak szybko będzie możliwe naładowanie ogniwa? Wystarczy zaledwie 14 minut, aby naładować je do 100%. Ponadto powinno wystarczyć na aż 47 godzin! To nie są moje domysły, lecz słowa producenta — ZTE, który podsiada submarkę NUBIA odpowiedzialną za Red Magic 8 Pro.

https://www.gsmmaniak.pl/1368931/redmi-k60-pro-antutu-geekbench/

Źródło

Patryk Zimowski

Najnowsze artykuły

  • Artykuł sponsorowany

Smartfony w pracy – jak Samsung Galaxy S26 wspiera produktywność?

Dzień pracy rzadko wygląda dziś tak samo od rana do wieczora. Część spraw załatwia się…

27 maja 2026
  • iQOO
  • Newsy
  • Telefony

Aż 8500 mAh i ekran 165 Hz w tanim flagowcu? Nowy iQOO może mocno namieszać na rynku

iQOO przygotowuje nowe smartfony z najwyższej półki. Przecieki ujawniły szczegóły dotyczące iQOO 16 oraz modelu…

27 maja 2026
  • Honor
  • Newsy
  • Telefony

To właśnie dlatego ludzie kochają Honora — producent niczym Agent 47 zabija po cichu

Wszystko wskazuje na to, że Honor powoli zdobywa szczyt popularności w Europie. Za sprawą statystyk…

27 maja 2026
  • Artykuły
  • Na luzie

Gdzie się podziały tamte Motorole? Najnowsze są cholernie drogie i mało opłacalne

Motorole są ładne, nieźle wyposażone i tanie. A raczej były tanie, tj. dobrze wycenione w…

27 maja 2026
  • Promocje

Ex-flagowy Samsung w tak dobrej cenie?! Nie dowierzam, ale gorąco polecam ten zakup

Samsung Galaxy S25 Ultra doczekał się tak dobrej promocji w Polsce, że z miejsca stał…

27 maja 2026
  • Newsy
  • Telefony

Telefon Trumpa nie uczyni Ameryki wielką, a wręcz przeciwnie. Oto jego wydajność i specyfikacja

Jakiś czas temu w końcu dostaliśmy informację o tym, że Trump Mobile T1 istnieje i…

27 maja 2026