Motorola Edge 20 Pro / fot. producenta
Ex-flagowiec Motorola Edge 20 Pro w promocyjnej cenie, to miłe zakończenie weekendu. Sprzedawcą jest rzetelny, polski sklep, a smartfon posiada konkretne i ciekawe podzespoły. Zerknij, na możliwości urządzenia i sam się przekonaj.
Polski sklep sferis przygotował pyszną promocję. Ex-flagowiec Motorola Edge 20 Pro w wersji 12/256 GB kosztuje teraz 1999 zł. Cena jest pyszna jak nigdy!
Ceneo sugeruje, że można sporo zaoszczędzić. W momencie pisania wpisu jest to 300 zł. Takie zakończenie weekendu to lubię!
Smartfon może pochwalić się ciekawymi podzespołami i dobrym wykonaniem. Motorola Edge 20 Pro posiada dwie tafle szkła połączone ze sobą za pomocą aluminiowej ramki. Zastosowane szkiełko to Corning Gorilla Glass 5.
Wydajnością modelu zarządza procesor Snapdragon 870. Został sparowany z 12 GB RAM w standardzie LPDDR5. Jeżeli chodzi o pamięć ROM, to jest jej 256 GB (UFS 3.1).
Motorola Edge 20 Pro, test AnTuTu / fot. kimovil.com
10-bitowy ekran z przekątną 6,7″ wykonano w technologii OLED. Częstotliwość odświeżania wyświetlacza wynosi 144 Hz, a jego rozdzielczość to Full HD+. Próbkowanie dotyku to aż 576 Hz.
Optyką sterują:
Możliwości nagrywania: 8K w 24 kl/s lub 4K w 60 kl/s. Warto też wspomnieć, że systemem operacyjnym jest czysty Android w wersji 11.
Motorola Edge 20 Pro / fot. gsmManiaK.pl
Obudowa o wymiarach: 163 × 76 × 7,99 mm posiada certyfikat IP52. Gości pod maską baterię 4500 mAh z ładowaniem 30 W. Nie zabrakło również dwóch głośników znajdujących się na dole urządzenia.
Jeżeli chodzi o łączność:
Zanim zdecydujesz się na zakup modelu Motorola Edge 20 Pro, koniecznie sprawdź nasz test. Dowiesz się z niego wielu ciekawych rzeczy, które nie zostały tutaj przytoczone.
https://www.gsmmaniak.pl/1252628/test-motorola-edge-20-pro/
Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…