, Android Gry i aplikacje Newsy

Aplikacja tygodnia: AdAway


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.gsmmaniak.pl/ Marcin Błocian

  Panowie, panowie. Kultury trochę 🙂

 • Jakub

  wal się

 • >.

  @Jakub
  Tyle razy o tym wspominasz, chyba się za chwilę nie zesrasz?! :>

 • Jakub

  Odbiega to od tematu ale bawiłem się ostatnio iphonem 4S Samsungiem galaxy sIII i nokią Lumia 610
  Bawiłem się kilkanaście minut nie włączałem nie wiadomo czego patrzyłem takie podstawowe funkcje Iphone i Samsung były szybkie Natomiast Lumia 610 trochę się zawieszała, ale co się dziwic ma malo ramu. Jeśli chodzi o systemy i o wygląd/jakośc wykonania to Lumia 610
  i Iphone 4S wypadły bardzo dobrze miażdząc Galaxy SIII.
  W ogóle nie ładny ten SIII wyglądała jak plastikowa zabawka duża zabawka dla dzieci i android też taki zamieszany trochę nieprzejrzyste menu wszystko tak porozrzucane trochę trudno było znalezc daną rzecz a w 4S i Lumi 610 wszystko było przejrzyste widoczne i nawierzchu szczególnie mobilne okienka w Lumii 610. Nie testowałem aplikacji na tych modelach więc niewiem jakby wyglądała praca tych systemów przy aplikacjach ale szczerze iOS i wp bardzo miło mnie zaskoczył a android według mnie jest dla szpanerów żeby się pochwalic mobilnością i dużą ilością aplikacji wśród kolegów ( z gimnazjum)

 • nehm

  Lucky Patcher jest lepszy. Używam go od dawna do usuwania reklam.

 • Tirinti

  Najpierw piractwo, teraz blokowanie reklam. Mam nadzieje, że developerzy szybko odwrócą się od androidowców i będzie to koniec tej badziewnej platformy.


reklama