, Newsy Nokia

Nokię przejmie Lenovo? Cena akcji poszła ostro do góry

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jakub

  @ ktosiowaty
  Może masz racje w końcu muszę się pobawi tym WP7 bo sporo osób mówi że jest nie do użuytku to co jest takie ograniczone?

 • ktosiowaty

  @Papiak
  Najpierw niech WP8 trafi na rynek to będzie można go oceniać. Na razie bazując na wydaniach RC Windows 8 to raczej nie sądzę by WP8 zagroziło iPhonowi i Andoroidowi. WP7.5 na dzień dzisiejszy jak dla mnie jest nie do użytku.

 • Papiak

  Oby nie, czekam na Smartphone z WP8 od Nokii i nie chce, żeby doszło do takiego incydentu.

  @aaad
  Mam nadzieję, że Krzysztof Swoboda lub Marcin Błocian zrobią artykuł z informacji których im dostarczyłem. Może wieksza rzesza osób przekona sie do WP8 🙂

 • Jakub

  a mnie się wydaje że to tylko plotki, już bardziej możliwe tak około 85% że to microsoft przejmie nokie jakby w ogóle to takiego przejęcia doszło.
  Wszystko zależy od końcówki roku, jak sprzedadzą odpowiednią liczbę smartfonów z wp8 i zarobią duże pieniądze to przetrwają, jeśli nie to po nowym roku Nokia może pakowa walizki i chowac interes czego bardzo niechcę

 • aaad

  Ciekawe to moze i jest, ale ja by nie chciał, zeby to się ziściło. O wiele lepsze bylo by jednak, gdyby Nokia przetrwała i zaczęła się podnosić… Inaczej stracilibyśmy (jako Europa) ostatniego gracza w tym segmencie…

  Btw. Niedawno kupiłem lumię 710 i mimo pewnych obaw, aa nawet poczatkowej niecheci, stwierdzam, ze do normalnego uzytkowania juz WP 7.5 jak najbardziej sie nadaje, maa wady i niedorobki, ale nie sa one takiego kalibru ze uniemozliwialyby w miare komfortowe korzystanie… ale to tez temaat na dluzszy wpis. Sadzac po tym co juz wiemy o WP 8, to moze byc bardzo dobry produkt, jednak jest ostra konkurencja i co najgorsze konsumenci stracili zaufanie, ktore najtrudniej jest odzyskac….

 • http://www.gsmManiaK.pl Maciej Sikorski

  @Quest

  Mówimy tu o krótkotrwałych wzrostach/spadkach, a te zależą właśnie od plotek typu przejęcie Nokii i wszelkiego typu spekulacji, a nie sytuacji firmy za kilka miesięcy. Niedlugo przekonamy się, czy obecny wzrost (z niezwykle niskiego poziomu) będzie zjawiskiem długotrwałym.

  @Szymon

  Mnie również opcja nie wydaje się totalnie nieprawdopodobna. Brzmi to nawet całkiem sensownie i jestem ciekaw, jak się sprawa potoczy dalej (o ile się potoczy ;))

 • http://www.gsmManiaK.pl/ Szymon Marcjanek

  Nie jest to znowu tak nieprawdopodobne – Lenovo zawsze celowało w segment biznesowy, a Nokia zwykle była traktowana jako poważny producent telefonów biznesowych. Kto wie, może coś jeszcze urodzi się z tego wyimaginowanego związku. 😉

 • Quest

  Jak już coś piszemy to z sensem i stanem faktycznym 🙂
  Akcje Nokia idą go góry już od 6 dni zyskując ponad 55% (dziś już jest 10%). Świadczy to o tym, że inwestorzy wierzą w Nokia i WP8.
  Zazwyczaj giełdy wyprzedzają fakty o jakieś kilka miesięcy.
  Zbiega się to na oko z okreem Świątecznym, gdzie może WP8 odnieść spory sukces.
  Pzdr.


reklama