iQOO Neo 7 / fot. via mysmartprice.com
Super średniak iQOO Neo 7 zaprezentował wynik w benchmarku Geekbench. Niesamowita wydajność w stosunku do ceny (sugerowanej) to nie jedyna zaleta smartfona. Przyjrzyj się bliżej specyfikacji oraz poznaj premierę zabójcy flagowców!
Premiera urządzenia zaplanowana została na 20/21 października 2022 roku. Informacja nie jest potwierdzona przez producenta. Bądź co bądź wspomniana data pojawiła się kilkukrotnie w młynie przecieków.
Wydajnością iQOO Neo 7 będzie zarządzał bardzo szybki MediaTek Dimensity 9000+. Jednostka uplasowało się na samej górze najwydajniejszych procesorów mobilnych.
W teście jednego rdzenia osiągnięto wynik równy 1231 punktów. Jeżeli chodzi o wiele rdzeni równocześnie, udało się uzyskać 4251 punkty. Wykorzystany do tego celu benchmark to Geekbench w wersji 5.0.
Przeprowadzony test ujawnił również system operacyjny telefonu, czyli Android 13. Poddany sprawdzeniu smartfon posiadał 12 GB RAM.
Całościową specyfikację (i cenę) iQOO Neo 7 poznasz z newsa poświęconego temu zagadnieniu. Naznaczę tylko, że nadchodzący superśredniak zdeklasuje całe towarzystwo w swojej półce cenowej.
Niestety istnieje jeden problem z omawianym telefonem. Producent nie przewidział naszego rodzimego rynku, jako target docelowy najbliższych podbojów. Ubolewam nad tym faktem, mając nadzieje, że coś się zmieni.
https://www.gsmmaniak.pl/1347293/nadciaga-premiera-serii-vivo-x90/
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…
Aż 6 lat prawdziwego spokoju w zamian za 1200 złotych? To, a nawet znacznie więcej…
Pierwszy składany iPhone od Apple to urządzenie, na które fani czekają od lat. Choć premiera…
RTV EURO AGD przecenia hitowe urządzenia. To smartfon Redmi z aparatem 200 MP, poręczny tablet…