, HTC Newsy

HTC zamyka biuro w Korei Południowej

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • linek

  @Jakub
  Do tego Samsung daje różne bajery, jak „oszczędne” rozwiązanie wygaszania, gdy nie paczasz….
  ….Przecież do tego przednia kamerka musi działać non stop i „nas podglądać”, a jak wiadomo kamerki żrą baterię jak Boczek kiełbasę, na okrągło i dużo! :/
  To jest super innowacyjność Samsunga, na którą wielu leci….
  …A HTC?? Ono dało super możliwości personalizacji i apki do tego, a nawet zakładkę w ustawieniach! Dało skróty w menu, 3 zakładki jego przeglądania, dodało opcje na paskach funkcji, co jest super! Super, bo pozwala dojść do nich szybciej bez szukania ich na dole, a tam umieściło ost. aplikacje, co jest super! HTC uprzyjemnia obsługę, Samsung daje takie wrażenie, a przy okazji jeszcze kłamie. Chwalą się tak S-Beam’em, czyli NFC, które ograniczyli do wymiany plików między jedynie Slumsungami, a HTC ma nie ograniczone, może, a Sam. nie, czemu??
  HTC jest po prostu jak specjalista w specjalistycznym sklepie w galerii handlowej w dajmy na to Paryżu, czyli pełen profesjonalizm, elegancja, dbanie o klienta i umilanie mu życia….. Pięknie!
  Samsung to zaś Cygan na Bazarze, tu coś wciśnie, tu leciutko skłamie, to ukradnie, tam się Wydrze: „Co za cudo, bierzta ludzie, nikt lepszego nimo, JA tu jestem panem, bierzta i płacta i płaczta”, nic więcej mówić nie trzeba??

 • Jakub

  @linek szkoda że reszta woli samsunga zamiast HTC,
  ludzie nie wiedzą co jest lepsze;/ dają zarobi nie tej firmie co powinni

 • linek

  No i Jakubie Samsung da ci nie więcej niż 1, góra 2 aktualki na cały okres użytkowania fona, czyli SGS3 dostanie 4.1 i potem jakieś poprawki/new TouchWiz i po 2/3 miechach już machną ci na pożegnanie! Taka smutna prawda, a HTC?? Przez 2 lata otrzymasz dość dużo aktualek, jak HOX, który miał błędy, HTC je naprawiło (soft 1.29 :D), a jak to był by Samsung, to co?! Otóż nic! Samsung by obiecywał, pracował, obiecywał…..
  ….A po 10 latach i tak 0 efektów. Seria One dostanie Andka 4.1, Sense 4.5, nast. Andka, dopiero po 2 latach, a nie miechach HTC zapomni o właścicielu, ale wg wielu SGS’y są lepsze….

 • Jakub

  dziwi mnie to że HTC słabo się sprzedaje, mają sto razy lepsze wykonanie, samsung nie dorasta im do pięt, i design też jest dużo lepszy.
  topowe high-endy od samsunga wyglądają jak komórki za kilkanaście złotych. Badziew i tandeta. HTC też pod względem podzespołów ma dużo więcej lepszych fonów niż samsung. W sumie na każdym kroku HTC wygrywa a jednak się cienko sprzedaje, gdyż samsung ma niską cenę ale co się dziwić jak mają takie badziewne wykonanie. Ludzie zrozumcie lepiej dopłacić trochę więcej PLN i mieć lepszy HTC niż szajsuna badziewnego co się zaraz rozsypie. To Nokia i HTC powinny być liderami rynku bo mają bardzo dobre wykonanie, chociaż Nokia się trochę z tym pogorszyła, ale jednak i tak jest dobra. Zacznijcie kupować HTC bo ta firma daje tyle samo co samsung i jeszcze dużo więcej nie jest wcale doceniana

 • Papiak

  Nie tylko wykonania.. Maja lepszy design, nakladka wygladajaca swietnie i ogolnie sa lepsze. (Moim zdaniem) Samsung nawet mnie wygladem nie przyciaga, a czy parametry ma wielkie to mnie nie obchodzi, nie potrzebuje SGSIII, ktory bedzie (z tego co slyszalem) przecinał przy 4 rdzeniowym procesorze..

 • http://www.gsmmaniak.pl/ Marcin Błocian

  No cóż, ja zawsze byłem zdania że pod względem wykonania smartfonów, to Samsung może HTC buty szorować 🙂


reklama