Samsung Galaxy A04 / fot. producenta
Południowokoreański potentat przygotowuje się do wprowadzenia budżetowego smartfona. Design modelu Samsung Galaxy A04 został ujawniony tak samo jak część specyfikacji. Sprawdź, co można oczekiwać od tego przyjemniaczka.
Producent przewidział ekran o przekątnej 6,5″. Wyświetlać będzie obraz w rozdzielczości HD+. Panel Infinity-V Display charakteryzuje się zakrzywionymi bokami, które rozciągają się na całą przednią stronę smartfona.
Za optykę urządzenia odpowie taka konfiguracja kamerek:
Producent przewidział trzy wersje pamięciowe: 4/6/8 GB RAM oraz 32/64/128 GB ROM. Pamięć wewnętrzna rozszerzysz kartą micro SD (do 1 TB). Po wyjęciu z pudełka przywita nas system operacyjny Android 12 z nakładką One UI Core 4.1.
Pracą urządzenia będzie zarządzać bateria o pojemności 5000 mAh. Jeśli chodzi o moc ładowania, to nie została jeszcze ujawniona. Poprzedni model — Galaxy A03 posiadał moc 10 W. Można więc oczekiwać upgrade’u.
Jeżeli chodzi o łączność Galaxy A04, to zabraknie obsługi pasma sieci 5G. Standardem zostanie LTE. Za łączność z WiFi odpowie Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac. Oznaczenie ac to nic innego jak WiFi 5.
Procesorem zostanie nieznany ośmiordzeniowy układ. Przypomnę tylko, że poprzednik pracował na Unisoc SC9863A. Samsung Galaxy A04 dostępny będzie w czterech kolorach: czarny, zielony, biały i brzoskwiniowy.
https://www.gsmmaniak.pl/1334343/samsung-galaxy-a13-5g-specyfikacja-cena-w-polsce-gdzie-kupic/
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
RTV EURO AGD przecenia hitowe urządzenia. To smartfon Redmi z aparatem 200 MP, poręczny tablet…
Fani strategii mogą czuć się kokietowani. Epic Games w ramach rozdawnictwa postanowił udostępnić graczom dwa…
Tanich smartwatchy o designie G-Shocka jest wiele, ale to BlitzWolf BW-AT7 robi największe wrażenie -…
W ostatnich miesiącach zadebiutowało parę pancernych smartfonów polskiego HAMMER-a, ale żaden z nich nie jest…
Do sieci trafiła specyfikacja maluszka dopełniającego serię Honor Magic8. Model Mini przenika się z wersją…
Roborock Saros 10R ma system nawigacji nawet 21 razy dokładniejszy od klasycznego LiDARu i mierzy…