Motorola Edge 30 / fot. producenta
Kilka dni temu została ujawniona specyfikacja modelu Motorola S30 Pro. Na naszym rynku europejskim prawdopobonie pojawi się pod nazwą Motorola Edge 30 Fusion. Teraz smartfon został dostrzeżony w bazie danych Geekbench.
Telefon będzie pracował na procesorze Snapdragon 888+ od Qualcomm’u. Wspierać ma go układ graficzny od tego samego producenta — Adreno 660. Znamy wydajność i możliwości takiej konfiguracji.
W benchmarku Geekbench Motorola Edge 30 Fusion uzyskała 1179 punktów podczas testowania jednego rdzenia. W przypadku wielu rdzeni jednocześnie był to już wynik z liczbą 3638.
Producent przewidział kilka konfiguracji pamięciowych. Najmocniejsza wersja otrzyma, aż 16 GB RAM. Do wyboru będzie również opcja z 12 GB oraz najsłabsza opcja z 8 GB RAM. Jeżeli chodzi o pamięć masową, to też będzie można wybrać spośród trzech wariantów: 128 GB, 256 GB lub 512 GB.
Rozdzielczość FHD+ wydaje się być optymalnym minimum, ale oczekiwałem czegoś więcej. Ekran zostanie wykonany w technologii OLED, a jego przekątna wyniesie 6.55″.
Trochę ubolewam nad planowaną pojemnością baterii, która wyniesie zaledwie 4270 mAh. Nawet najtańsze budżetowce mogą się pochwalić wyższą liczbą w tym aspekcie. Na otarcie łez otrzymamy ładowanie 68,2 W. Duża moc ładowanie z całą pewnością się przyda, bo bateria będzie wymagała częstego uzupełniania.
Co do daty premiery nie ma jeszcze potwierdzenia. W każdym razie 2 sierpnia 2022 roku odbędzie się prezentacja dwóch flagowców: Motorola Razr 2022 oraz pierwszego flagowca z aparatem o rozdzielczości 200 MP — Motorola Edge 30 Ultra.
Po sieci krążą plotki, że Motorola Edge 30 Fusion (Motorola S30 Pro) w Europie będzie kosztować około 680 €, co przy obecnym kursie wynosi 3210 zł.
https://www.gsmmaniak.pl/1327171/motorola-edge-30-ultra-pierwszy-flagowiec-z-aparatem-200-mp/
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Motorola Edge 60 Fusion jest już u mnie na testach wystarczająco długo, bym mógł podzielić…
Ogromny atak hakerski przeprowadzono dzisiaj na rządową aplikację mObywatel. Polacy stracili dostęp do kluczowych e-usług.…
Majowa aktualizacja dla serii Samsung Galaxy S25 nie przyniesie zapowiadanych nowości. Zamiast usprawnień aparatu i…
To już ostateczne i oficjalne - OnePlus 13T nie trafi do sprzedaży w Polsce. Poza…
Nowy układ graficzny Nvidia RTX 5060 dla laptopów pojawił się w bazie Geekbench. GPU w…
Ten RTS to bez wątpienia miły hołd dla legendarnego Command and Conquer. Mimo kilku wad…