OPPO Reno 8 / fot. twitter; @OPPOIndia
Seria OPPO podbija właśnie świat. W tej serii znalazły się takie modele jak: Reno 8, Reno 8 Pro, Reno 8 Pro+, Reno 8 Lite, a teraz dołącza OPPO Reno 8Z. Ten ostatni otrzymał właśnie certyfikację NCC.
Seria OPPO 8 miała swoją oficjalną premierę wczoraj (czytaj 18 lipca 2022 roku). Wartym uwagi modelem jest wersja OPPO Reno 8 Pro. Pracuje na procesorze Dimensity 8100 Max. Został wyposażony w ekran o przekątnej 6.7″ z rozdzielczością FHD+. Wykonanym w technologii OLED z odświeżaniem 120 Hz.
Z kolei wersja OPPO Reno 8Z została zauważona na stronie certyfikacji NCC, ujawniając obrazy smartfona. Przednia kamerka do selfie umiejscowiona jest w lewym górnym rogu. Wycięcie w formie dziurkacza przypomina mi to z telefonu Realme GT Master Edition.
Z obrazów dowiedzieliśmy się również, że telefon otrzyma potrójny aparat. Znajdować się będzie w prostokątnym module, który zachowuje symetrię. Dwa większe sensory rozmieszczone są po jego lewej i prawej stronie. Najmniejszy czujnik jest nad nimi oraz w opozycji do lampy błyskowej pod nim.
Tylny panel, który jest w kolorze czarnym, ma matowe wykończenie. Lista ujawnia również szczegóły ładowania telefonu. Reno 8Z będzie obsługiwać szybkie ładowanie 33 W. Pojemność baterii będzie wynosić 4500 mAh. Telefon ma również otrzymać: port mini-jack 3,5 mm, port USB typu C i kratkę głośnika na dolnej krawędzi po prawej stronie.
Tyle wiemy z pewników. Na resztę specyfikacji musimy poczekać. Warto jednak pamiętać, że potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzcinną zaledwie tylko kołysze. Na razie możesz sprawdzić dane techniczne telefonów z tej serii, które już zawitały na salony.
https://www.gsmmaniak.pl/1320670/seria-oppo-reno-8-bedzie-miec-premiere-18-lipca-2022-roku/
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Motorole są ładne, nieźle wyposażone i tanie. A raczej były tanie, tj. dobrze wycenione w…
Samsung Galaxy S25 Ultra doczekał się tak dobrej promocji w Polsce, że z miejsca stał…
Jakiś czas temu w końcu dostaliśmy informację o tym, że Trump Mobile T1 istnieje i…
Jeżeli mielibyśmy sobie przypomnieć, kto robi kompaktowe flagowce, to jednym z producentów będzie oczywiści Honor.…
Chciałbym, by każdy telefon Motorola był tak opłacalny jak Motorola Edge 60 Pro w najnowszej…
Samsung Galaxy S25 FE debiutował na rynku we wrześniu 2025 roku jako ostatni przedstawiciel serii…